SÜNNE VALTRI SOOVIB Eurovisioonile minna: “Ootan laulukirjutajate pakkumisi!”

SÜNNE VALTRI SOOVIB Eurovisioonile minna: “Ootan laulukirjutajate pakkumisi!”

Armastatud laulja Sünne Valtri tunnistas “Seitsmestele Uudistele”, et oli tänavu Eurovisioonil Eestit esindanud Elina Nechayevast väga vaimustuses ning elas talle kogu südamest kaasa. Samuti rääkis naine, et on varasemalt ka ise Eesti Laulule kandideerinud, kuid pole edasi pääsenud. Küsimusele, kas ta sooviks ka ise kord Eestit Eurovisioonil esindada, vastas naine, et see oleks tema suur unistus ning ta ootab pakkumisi, kes talle loo kirjutaks.

“Elina tegi laval minu arust midagi üliinimlikku, sest ma pole kunagi varem kuulnud, et ükski lauljatar võtaks selliseid noote välja. Minu sügav kummardus talle selle eest,” rääkis Sünne intervjuus. 

“Ma ei saa öelda, et mul mingi lemmik Eurovisioonilt tekkis, sest iga aasta on nii, et jäljendatakse mingit maailma trendi. Kui on ühel selja taga elektroonilised tiivad, siis on need seal enamikul selja taga. Keegi ei erine – meie Elina erines. Kahju, et seda ei märgatud,” lisas ta. 

Küsimusele, kas Sünne ise julgeks eurolavale minna, vastas ta kõhklemata, et otse loomulikult. “Olen korra Eesti Laulule kandideerinud ja jäime napilt välja – väidetavalt olime täpselt joone all. Eurovisioon on üks minu sihtidest. Kui keegi kirjutab hea laulu, siis ma ootan.”