SUPERTÄISKUU MAAGIA: vii oma unistus täide

SUPERTÄISKUU MAAGIA: vii oma unistus täide

Esmaspäeval, 14. novembril kõrgus taevas 21. sajandi suurim superkuu, mille mõjutused kestavad veel mitmeid päevi ning kindlasti oleks just nüüd paslik viia oma elus sisse muudatused, milleks sul vareme energiat ei olnud. Superkuu tähendab seda, et kokku langevad kaks väga olulist aspekti – on täiskuu ning Kuu asub samal ajal Maale lähimas punktis.

Esmaspäeval, 14. novembril kõrgus taevas 21. sajandi suurim superkuu, mille mõjutused kestavad veel mitmeid päevi ning kindlasti oleks just nüüd paslik viia oma elus sisse muudatused, milleks sul varem energiat ei olnud. Superkuu tähendab seda, et kokku langevad kaks väga olulist aspekti – on täiskuu ning Kuu asub samal ajal Maale lähimas punktis.

Seda, et täiskuu ajal on inimesed tundlikumad ja ärevamad, on astroloogid alati öelnud. Põhjus on lihtne – looduses toimuv mõjutab meie energiaväljasid väga suurel määral. 

Viimati oli täiskuufaasis Kuu meie planeedile nii lähedal aastal 1948 ning järgmine kord leiab see aset alles aastal 2034.

Kuigi superkuu jõudis haripunkti 14. novembril, kestavad selle mõjutused veel mitu päeva ning on võimalik, et sa tunned end praegusel ajaperioodil kuidagi rahutuna – see tuleneb Kuu energiast. Superkuu kannab endas võimsat energiat ja see tähendab, et inimestel on rohkem vaimset jõudu, mis aitab oma elus võtta vastu seni raskena tundunud otsuseid ja vajadusel pöörata elus ka täiesti uus lehekülg. 

Kui sa tunned, et sinu elus on midagi hetkel paigast ära või sa oled oma praeguses eluetapis õnnetu, siis just nüüd tasub seda muuta. Analüüsi oma mõtteid ja kuula oma sisetunnet – kui sa oskad iseennast mõista, siis tead, millseid otsuseid just nüüd vastu võtma peaksid.

Allikas: space.com