SUVISED SUHTESANGARID: Kristjan Rabi ja Indrek Vaheoja

Mööda Eestimaad tiirutav suvesangarite tandem – Indrek Vaheoja (40) ja Kristjan Rabi (32) – leidsid kiirel suveajal veidi aega, et meiega naiste ja suhete üle mõtiskleda.

Mis te arvate, mis on naistega suhtlemise juures kõige olulisem ja mis kõige keerulisem?

Kristjan: Kui fookuses on progresseeruv ja eesmärgipärane verbaalne kommunikatsioon, siis võib selle üheks olulisimaks komponendiks pidada kuulamist. Kõige keerulisemaks võib seejuures osutuda omandatud andmete täielik talletamine ning nende töötlemise tulemi hälveteta tõlgendamine. 

Indrek: Mulle tundub praeguse elukogemuse pealt, et kõige olulisem on kuulata ja ära kuulata. Kõige keerulisem on kuulatut arvestada ja ellu viia. 

Milline on naiste juures suurim turn-off, milline suurim turn-on?

Kristjan: Iga inimene on looduse meistriteos kõigi oma vigade ja õnnestumistega. Usun, et ma ei eksi, kui väidan, et ei minu ega kellegi teise pädevuses pole anda sellekohaseid hinnanguid. 

Indrek: Rumala inimesega ei ole millestki rääkida ja kui isegi rääkida ei saa, millest me siis üldse kõneleme?

Kuidas sulle tundub, kas mehed õpivad ajaga (naiste) mõtteid lugema?

Kristjan: Oleme evolutsioonilises mõttes tulnud väga pika tee. Mulle tundub küll, et kui otsustame progresseeruval kursil jätkata ja mitte vastupidi, siis pole ka meie telepaatiliste võimete areng välistatud.

Indrek: Esoteerikasse ma väga ei usu, tõendatud juhtumid panevad teinekord üllatuma küll. See kehtib ka vastupidi.

Kui palju mehed omavahel naistest räägivad?

Kristjan: Kui on põhjust, siis rohkem, kui ei, siis vähem. Üldiselt siiski palju.

Indrek: Ikka räägivad. Olenevalt suhte intensiivsusest, protsenti ei oska välja mõõta, aga see võib teinekord väga suur olla.

Edasi loe intervjuud suvesangaritega südasuvisest Buduaari ajakirjast!