“TABASIN OMA MEHE keset tööpäeva rannast koos teise naisega…”

“TABASIN OMA MEHE keset tööpäeva rannast koos teise naisega…”
pilt: Shutterstock

“Ma ei oskagi kohe seletada, kuidas selline asi üldse võimalik on, aga tuleb välja, et on.

Minu mees, kellega olen kolm aastat abielus olnud ja kellega ühine majalaen kukil ning lapse planeerimine käsil, on endale sootuks teise naise leidnud. Tõsi küll, ma ei ütleks, et see tema teine naine on, aga armuke siiski.

Tuleme algusesse tagasi. Mees läks hommikul tööle nagu ikka, minul oli vaba päev ja mees teadis, et sisustan selle koristamisega. Aga et on jube kuumad ilmad olnud, siis otsustasin suhteliselt viimasel hetkel, et lähen hoopis randa. Paar tundi pikali ja küll siis jõuab koristada ka.

Võtsin oma asjad, panin bikiinid selga, autole tuled sisse ja minek. Pirital oli päris palju inimesi, aga vaba ruumi leiab alati. Suur oli minu imestus, kui ennast liivale sisse seadnuna kuulsin kuidagi kahtlaselt tuttavat meesterahva häält… See oli nii umbes paari meetri kauguselt. Keeran ennast ja siis see juhtus – ma sain šoki! Minu mees! Kallistab teist naist keset randa! Kuidas? Miks? Millal see juhtus? Kuidas see juhtuda sai? Miks mina?

Ma ei suutnud oma emotsioone üldse kontrollida. Võtsin oma asjad, tulin tulema. Ei läinud meest ründama, sest ma ei ole seda tüüpi, kes julgeb näost näkku skandaali teha. Ma tulin koju, nutsin, karjusin ja koristasin kõik ära. Lõin lausa läikima meie kolmetoalise korteri.

Õhtul, kui mees koju naases ja oma tööpäevast lõbusas tujus rääkima hakkas, lendasin talle peale. Et ma nägin teda rannas teise naisega. Ja saate aru või? Ta hakkas tagasi ajama ja ütles, et ma ajasin ta ilmselt kellegi teisega segi, et tema oli tööl terve päeva.

Ta rääkis nii veenvalt oma tööpäevast, et ma hakkasin täiesti uskuma seda ja ma tahtsin seda uskuda. Aga ma ei saa ju endale valetada – ma nägin teda teise naisega rannas kallistamas. Ja kui seal poleks midagi olnud, siis ta poleks ju mulle valetanud? Ja minu sisetunne ütles kohe, et see pole seal mingi sõprus… Iga naine saab aru, kui tema mees teist naist nii puudutab…

Ma ei tea, mida ma teen. Ma ei taha last selle mehega. Ma ei julge oma tulevikku siduda temaga ja samas ma olen liiga arg, et lahku minna.

Ma ei teagi, mida ma nüüd teen. See kõik on nii värske alles.”

Sarnased artiklid