TALLINNA KURJATEGIJA TASKUST leiti siil, kes vajas päästeoperatsiooni

TALLINNA KURJATEGIJA TASKUST leiti siil, kes vajas päästeoperatsiooni

Põhja prefektuur avaldas eile oma Facebooki lehel üsnagi kummalise ja samas ka liigutava juhtumi, kus narkokuriteos kahtlustava taskust leiti siil. Mehelt leiti kinnipidamisel narkootilise kahtlusega ainet ning temaga tegeleb edasi politsei, ent siili abistamiseks viidi läbi päästeoperatsioon. 

Põhja prefektuur avaldas eile oma Facebooki lehel üsnagi kummalise ja samas ka liigutava juhtumi, kus narkokuriteos kahtlustava taskust leiti siil. Mehelt leiti kinnipidamisel narkootilise kahtlusega ainet ning temaga tegeleb edasi politsei, ent siili abistamiseks viidi läbi päästeoperatsioon. 

Politsei pidas narkokuriteos kahtlustatava kinni ülemöödunud nädalal Õismäe teel. “Mehelt leiti kinnipidamisel narkootilise kahtlusega ainet ning narkomüügiks kasutatavaid vahendeid. Põhjaliku läbivaatuse käigus vaatas politseinikele suureks üllatuseks mehe taskust vastu siil. Selgus, et mees oli siili oma korteris koduloomana pidanud. Tegelikult ei tohi metslooma kodustada, sest viimase loomulik elukeskkond on siiski looduses. Nii algas päästeoperatsioon siili abistamiseks,” kirjutab Põhja prefektuur oma sotsiaalmeedialehel.

Eile käisid Keskkonnameti esindajad koos politseinikega siilil järel ning aitasid looma tagasi loodusesse. “Keskkonnameti spetsialist viis siili oma koduaeda, veendumaks, et looma kohanemine korterielust loodusesse kulgeb valutult. Nüüd saab siilipoiss hakata valmistuma eesolevaks talveuneks omale harjumuspärases keskkonnas.”

Postitust näed Põhja prefektuuri Facebooki lehel siin