TALLINNAS AVATI RESTORAN, kus saab juua kaasa võetud veini

TALLINNAS AVATI RESTORAN, kus saab juua kaasa võetud veini

Kas oled üks neist, kes tihti restorani minnes joogivalikust mitte midagi meelepärast ei leia? Kui jah, siis nüüd on loodud restoran just sinu jaoks – nii uskumatu, kui see ka ei tunduks, lubab äsja avatud PM20 külastajatel toidu kõrvale oma käekotist haarata oma isikliku veinipudeli.

Kas oled üks neist, kes tihti restorani minnes joogivalikust mitte midagi meelepärast ei leia? Kui jah, siis nüüd on loodud restoran just sinu jaoks – nii uskumatu kui see ka ei tunduks, lubab äsja avatud PM20 külastajatel toidu kõrvale oma käekotist haarata oma isikliku veinipudeli.

Nüüd on veinisõpradel põhjust seada sammud aadressile Pärnu maantee 20, sest esmakordselt Eestis on just seal võimalik einestada ilma, et peaksid kohapealt veini tellima, sest sul ei ole keelatud võtta kotist enda pudel ja sellega siis keelt kasta.

Oma joogi tarbimiseks on aga ka üks karm tingimus – menüüst pead sa oma lauda tellima vähemalt kaks pearooga, mis tähendab, et üksi einestama ja veini jooma ilmselt pole mõtet minna. Ometi mainib PM20 juhataja Merlyn Blumfeld siiski lisaks ära, et pakkumine kehtib ka siis, kui osta näiteks suupistevaagen kahele.

Eestis on selline tava restoranide puhul esmakordne, mistõttu on Pärnu maanteele kindlasti oodata palju uudishimulikke inimesi, kes sellist uudset ja moodsat veinitarbimist proovida tahaksid.