TALLINNAS ELAV ITAALLANE CHRISTIAN teab, mis eestlannad vastupandamatuks muudab

TALLINNAS ELAV ITAALLANE CHRISTIAN teab, mis eestlannad vastupandamatuks muudab

Itaallane Christian tegi otsuse Eestisse tulla juba kaks ja pool aastat tagasi. Mees tunnistab, et peamiseks otsuse põhjuseks oli huvi endiste Nõukogude Liidu riikide vastu ja Eesti tundus nende hulgast kõige rahvusvahelisem ning põnevam. Soov Eestist rohkem teada saada tõi noormehe peale aastat Lissabonis ning Londonis Tartusse. Nüüd on mees jõudnud juba mõnda aega  Tallinnas elada. Uurisime tema käest, mida ta eestlaste ning Eesti kohta siis kahe ja poole aasta jooksul teada on saanud. 

Itaallane Christian tegi otsuse Eestisse tulla juba kaks ja pool aastat tagasi. Mees tunnistab, et peamiseks otsuse põhjuseks oli huvi endiste Nõukogude Liidu riikide vastu ja Eesti tundus nende hulgast kõige rahvusvahelisem ning põnevam. Soov Eestist rohkem teada saada tõi noormehe peale aastat Lissabonis ning Londonis Tartusse. Nüüd on mees jõudnud juba mõnda aega Tallinnas elada. Uurisime tema käest, mida ta eestlaste ning Eesti kohta siis kahe ja poole aasta jooksul teada on saanud. 

Igal rahvusel on omad veidrused ning see käib Christiani sõnul ka eestlaste kohta. “Teil on see spordiala – kiiking. No mis asi see veel olema peaks? See pole ju sport! See on tõeliselt veider! Paljud minu sõbrad hakkasid minu käest peale Itaalias toimunud EXPO-t uurima, et mis on kiikingu eesmärk? Miks eestlased millegi sellisega üldse lagedale on tulnud? Ma ei osanud neile vastata, sest ma isegi ei mõista seda,” tunnistab noormees. 

Põhjamaade inimesi peetakse reeglina üsna introvertseteks ja külmadeks, kuid itaallane julgeb sellele väitele vastu vaielda! “Lõpetage see teesklemine ära! Ükski eestlane pole inimesena külm, küll aga vaoshoitud,” arvab Christian, kelle meelest ei tähenda emotsioonide varjamine kohe seda, et neid üldse ei eksisteeri. 

Kõige sügavama mulje on mehele suutnud loomulikult jätta kohalikud naised. Eestlannasid on alati lummavateks peetud, aga mis on meis siis sellist, mis mehed põlvist nõrgaks võtab? “Eesti naised naeratavad väga tihti. Nad teavad täpselt, kuidas ennast meigiga kaunistada ja oskavad samas sellega ka piiri pidada. Paljud naised, keda tean, teevad väga palju trenni, et oma unelmate keha saavutada! Kuid sellest kõigest hoolimata arvan ma siiski, et kõige seksikam on eestlannade juures just nende naeratus – te teate täpselt millal ja kuidas naeratada,” kiidab noormees Eesti naiste šarmi. 

Kuid mida Christian Eesti juures kõige rohkem vihkab? Mees, kes on elanud mitmetes Euroopa linnades, tunnistab, et Eestis, ning sealhulgas ka pealinnas, pole piisavalt poode, mis ööpäevaringselt avatud oleks. “Ma vajan neid ja usun, et pole seejuures sugugi ainukene inimene, kes sellistest poodidest puudust tunneb! Kipun alatasa midagi unustama ja Tallinnas pole kahjuks võimalik väga hilisel tunnil enam teist korda poodi minna!” 

Christian tunnistab, et talle meeldib Eestis väga ja hetkel otsib ta endale Tallinnas uut töökohta – noormees ei plaani Eestist veel niipea kuskile minna!

Buduaar.ee