TASUTA KURSUSED 2017: omanda uusi oskusi riigi kulul

4 kommentaari
TASUTA KURSUSED 2017: omanda uusi oskusi riigi kulul

Euroopa Sotsiaalfond toetab „Täiskasvanuhariduse edendamine ja õppimisvõimaluste avardamine“ programmi raames iga aasta täiskasvanud eestlaste õppimisvõimalusi eesmärgiga motiveerida täiskasvanuid õppima ning luua kvaliteetsed, paindlikud ning tööturu arenguvajadusi arvestavad õppimisvõimalused. See on mõeldud täiskasvanutele, kes seni elukestvas õppes ei ole osalenud, aga vajavad seda kõige enam.

Euroopa Sotsiaalfond toetab „Täiskasvanuhariduse edendamine ja õppimisvõimaluste avardamine“ programmi raames igal aastal täiskasvanud eestlaste õppimisvõimalusi eesmärgiga motiveerida täiskasvanuid õppima ning luua kvaliteetsed, paindlikud ning tööturu arenguvajadusi arvestavad õppimisvõimalused. See on mõeldud täiskasvanutele, kes seni elukestvas õppes ei ole osalenud, aga vajavad seda kõige enam. Programmis saab osaleda 12 000 inimest.

Erinevate ametite väljaõpet ja täiendõppevõimalusi on väga palju ning juba 34 300 täiskasvanut on läbinud sel viisil täiendõppe. Nii saab õppida näiteks Kuressaare Ametikoolis juuksuritööd või Pärnu Saksa Tehnikakoolis veebilehtede loomist.

Tutvu täiskasvanutele mõeldud tasuta kursustevalikuga Haridus- ja Teadusministeeriumi lehel SIIN ja pane end kohe kirja, sest kohad täituvad kiiresti.

 

Buduaar.ee