TAUKAR HAKKAB TAAS edetabeleid vallutama

TAUKAR HAKKAB TAAS edetabeleid vallutama

Karl-Erik Taukar on võrdlemisi lühikese ajaga saanud üheks eestlaste lemmikartistiks ning tema repertuaaris on hitte, mis on saanud lausa legendaarseks. Näiteks sai 2015. aastal R2 aastahitiks tema singel “Segased lood”, mis ei ole sugugi mitte tühiasi. Täna paiskas Taukar aga sotsiaalmeediasse uue loo, mis sugugi segadust ei tekita, sest üks on kindel – lugu on potentsiaalne hitt!

Karl-Erik Taukar on lühikese ajaga saanud üheks eestlaste lemmikartistiks ning tema repertuaaris on hitte, mis on saanud lausa legendaarseks. Näiteks sai 2015. aastal R2 aastahitiks singel “Segased lood”, mis ei ole sugugi mitte tühiasi. Täna paiskas Taukar aga sotsiaalmeediasse uue loo, mis sugugi segadust ei tekita, sest üks on kindel – lugu on potentsiaalne hitt!

Loo autoriteks on Stig Rästa, Gustaf Svenungsson, Galina Bosaya, Fred Krieger ja Eric Kammiste ning Taukar kirjeldab loo sisu järgmiselt:  “Lugu kannab selgelt hedonistlikku sõnumit. Suveöös peitub palju nauditavat, eriti koos hea kaaslasega, kellega seda veeta.”

Noor laulja postitas vihje laulu salvestusest oma Instagrami kontole juba kuu aega tagasi, andes teada, et uus lugu on küpsemas. Salvestusprotessi kommenteerib ta nii: “On levinud arvamus, et kui muusikat elus pillidega salvestada, kõlab see automaatselt aegunult ja vanamoodsalt. Minu meelest pole see tõsi – mängisime nii trummid, bassi, kitarri kui ka klahvpillid live’is sisse ning jäime tulemusega väga rahule.”

Kuula Taukari uut singlit “Tähti Täis On Öö” siit: