TEE HEAD: ALGAS HEATEGEVUSLIKU PARDIRALLI pardinumbrite müük!

TEE HEAD: ALGAS HEATEGEVUSLIKU PARDIRALLI pardinumbrite müük!

Kõikidel soovijatel on võimalus osa võtta vaatemängulisest vannipartide rallist sponsoreerides endale sobivas summas annetuse eest nummerdatud vanniparti, kes esindab osalejat 11. juunil kell 12.00 kummipartide „ujumisvõistlusel” Kadrioru pargis.

Kõikidel soovijatel on võimalus osa võtta vaatemängulisest vannipartide rallist, sponsoreerides endale sobivas summas annetuse eest nummerdatud vannipardi, kes esindab osalejat 11. juunil kell 12.00 kummipartide „ujumisvõistlusel” Kadrioru pargis.

Vannipardi sponsoriks saab hakata nii üksikisik, pere, sõpruskond kui ettevõte ning annetusi võib teha mitu ja toetada seega võistlustules rohkem kui üht parti. Nummerdatud pardi sponsoriks saamiseks tuleb enne 11. juunit Pardiralli kodulehe pangalinkide kaudu määrata ja tasuda summa, millega vanniparti soovitakse sponsoreerida ning seeläbi raskelt haigeid lapsi ja nende peresid toetada. Seejärel kuvatakse annetajale tema pardi võistlusnumber ning jääb üle vaid see meelde jätta ja pöialt hoida.

Annetuste kogumise kampaania lõpeb meeleoluka perepäevaga 11. juunil Kadrioru pargis, kus leiab aset heategevuslik kontsert ning 10 000 kummipardi „ujumisvõistlus“ ehk Pardiralli: kõik pardid lastakse korraga Kadrioru pargi kanalis vette, kus nad läbivad kindlaksmääratud distantsi. Esimesena finišisse jõudnud vannipart toob oma toetajale ürituse peaauhinna, mille on välja pannud Laevapiletid.ee – koguperereis Rootsi koos majutuse ja pääsmetega Astrid Lindgreni Maailma. Kõikide teiste osalejate vahel loositakse välja veel palju toredaid üllatusauhindu. Üritus on tasuta.

Pardiralli on Eesti Vähihaigete Laste Vanemate Liidu (EVLVL) poolt ellu kutsutud heategevuslik üritus, mille eesmärgiks 2016. aastal on koguda koos Tartu Ülikooli Kliinikumi Lastefondiga annetusi vähihaigete laste ja nende perede tugikeskuse teenuste pakkumiseks ning raskelt haigetele lastele ravitoidusegude võimaldamiseks.

Möödunud aasta pardiralli käigus leidsid endale omaniku kõik 10 000 parti! Eestlastele meeldib teha head!

Praeguseks hetkeks on kogutud juba 3113 eurot!

Soeta endale pardinumber SIIT.