TEGEVUST LÕPETAV PATUNE POOL avaldas viimase loo

TEGEVUST LÕPETAV PATUNE POOL avaldas viimase loo

Populaarse ansambli Patune Pool imekaunis lauljatar Sünne Valtri ja Edvin Petrov šokeerisid augustikuus tuhandeid fänne, kui andsid läbi sotsiaalmeedia teada, et kavatsevad oma tegevuse lõpetada. Hiljuti avaldas bänd ka kurva alatooniga viimase kaveri “Miks nii.”

Sõnad kaunile loole on loomulikult kirjutanud Sünne Valtri ja Edvin Petrov ning muusika tuleb Tatjana Bulanova loost “Иди”. Veelgi nukramaks teeb loo aga tagataustal käiv video, kus näidatakse hetki bändi kuulsusrikkast ajaloost. 

Sünne ja Edvin kinnitasid augustis meediale justkui ühest suust, et midagi skandaalset nende laialimineku taga ei ole: nad jõudsid lihtsalt sellesse punkti, kus arengut muusikutena enam ei olnud ning võtsid vastu otsuse, et kõige mõistlikum on lahkuda tipus. 

Oleme enda jaoks juba suhteliselt Patuse Poole alguses pannud paika sihid ja piirid, et kuhumaani võiksime jõuda. Kuna oleme sinna nüüd juba nelja aastaga jõudnud ning viimane aasta aega on olnud paigaltammumine, siis ma arvan, et kui asjal pole enam kuskile minna, siis me ei taha oodata seda hetke, kui hakkame langema. Seda ei ole vaja,” selgitas Sünne. 

Patune Pool lõpetab ametlikult oma tegevuse 1. jaanuaril 2019. aastal.