TERAPEUT KAIA-LIISA REINUT: “Võtke tulevik vastu avatud südamega!”

Rene Riisalu

Kaia-Liisa Reinut

Enesearengu- ja motivatsioonikoolitaja ning terapeut Kaia-Liisa Reinut, kes aitab inimestel leida oma sisemist väge ja tõelist potentsiaali pani sotsiaalmeediasse kirja, mida toob endaga kaasa 2021.aasta.

“Võib-olla oleks kõige õigem meie lähitulevikku kirjeldada 1 lausega, mis tuli mulle täiesti kindla teadmisena juba 7.jaanuaril 2020:
“Meie maailm ei saa mitte kunagi enam olema endine.”

Paljud teavad, et ma ei tegele ei ennustamise ega ka maagiaga. Kuna tulevik loob end üha uuesti ja uuesti iga järgneva sekundiga, siis saab kirjeldada vaid neid tõenäosusi ja ajaliine, mis on nn.“õhus“ ja kõige tõenäolisemad täpselt sel hetkel, kui sellele tähelepanu pööratakase. Praegusel juhul on aasta 2021 nähtav allpoolkirjeldatuna just talvisel, eriti väekal pööripäeval, 21.12.2020.

Me kõik teame, milline on olnud aasta 2020 mitte ainult meie väikesele Eestile vaid kogu maailmale. Seejuures on oluline teada ja tähele panna, et see, kuidas asjad meile tunduvad olevat, pole tegelikult sugugi olnud nii, kuidas nad on olnud aastasadu (ja aastatuhandeid) ning on ka praegu nii füüsilisel kui mittefüüsilisel tasandil.
Juba ainuüksi seepärast saab aasta 2021 olema väga paljudele üllatusterohke ning avalikuks tuleb palju sellist infot, mis šokeerib ja raputab tervet inimkonda.

Need protsessid, mis on inimkonna eest olnud seni varjatud, tulevad järk-järgult ilmsiks ja esimestelt saladustelt tõmmatakse loorid juba detsembri 2020 lõpus.

See aasta saab olema avalikustamise ja vastutuse võtmise aasta igas mõttes – osad peavad võtma vastutuse oma tegude eest terve inimkonna suhtes, ülejäänud aga peavad hakkama mõistma, et vastutavad ja on alati vastutanud oma elu ja heaolu eest ise.

Lihtsam on sellest kõigest aru saada siis, kui hakata maailma vaatama energia, sageduse ja vibratsiooni seisukohalt.
Täpselt sedasama rääkis omal ajal ka Nicola Tesla – seega pole see mitte midagi uut. Lihtsalt nüüd on aeg seda ka rakendama hakata.

Sõltuvalt inimeste teadvuse tasandist saab aasta 2021 olema osadele ülimalt rahulik ja väekas aasta, teistele võib sellest kujuneda emotsiooniderohkeks ning emotsonaalselt väga raskeks aastaks.

Lähimad kuud saavad aga olema vägagi huvitavad ning kõige tähtsam on selle kõige juures jääda ise rahulikuks ning keskenduda nendele ajadele, mis sinus kõige rohkem õnne, rahulolu ja head tunnet tekitavad.

Soe soovitus edaspidiseks – aastal 2021 ärge üllatuge mitte millegi üle ning võtke tulevik vastu avatud südamega, täis armastust, tänulikkust, mõismist ja kaastunnet.”