TERVENDUSTALU! Kati Saara Vatmanni imeline noorenemine

Tähelepanelik Soone talu külastaja märkas, et Kati ei meenuta enam kuidagi seda inimest, keda võis varasemalt näha ulaka poisipeaga poseerimas seltskonnaajakirjanduse esikaantel.

Kevadel 2016 toimetab Kati (49) koos tütre Maria Indiraga (10) tegusalt ja rõõmsalt enda hobutalus, kus naeruga saavad tehtud nii sõnnikuvedu kui kiire lõuna külalistele.

Hämmastav on aga Kati välimus, mis on kui ajarattas tagasi keeratud. Kati räägib, et kolm aastat tagasi olid tema juuksed täiesti hallid, nüüd aga loomulikku helepruuni tooni tagasi läinud. Buduaar kinnitab, et Kati juuksed ei ole värvitud – naised saavad aru! Säravad silmad ja suurepärane füüsiline vorm on meelepärase talutöö tagajärg, kuid juuste värvi muutumisele ei suuda selgitust leida.

Kuidas Kati seda ise seletab? “Nii luud-liigesed kui süda on vahepealsete valu ja rütmihäireaegade järel jälle nagu 20aastasel. Ja müstikat on loos nii palju, et väepaigas elades on kaks varianti – sured kohe ülepinge kätte maha – või elad igavesti”.

See on mõtestatud töö ja teenimine, mis inimese tagasi nooreks teeb. Kati lisab veel, et kreeme ja maske ta ei kasuta. 

Järgmine võimalus Soone talu külastada on juba 9. juunil, kus oma Euroopa tuuri Eesti esimese kontserdi annab latiinolegend Fantuzzi. Piletid müügil Piletilevis ja kohapeal. 

 

Buduaarile Marget Haug