TIINA TIITUS AVALDAS ennekuulmata saladuse

TIINA TIITUS AVALDAS ennekuulmata saladuse

Isikliku arengu nõustaja Tiina Tiitus külastas mõnda aega tagasi endise profikorvpalluri ja kirjanik Jesper Parve podcasti “JES.” Jesperi sõnul on Tiina tema jaoks üks targemaid Eesti naisi – mis puudutab just armastust ja suhteid. Armastusest ja suhetest neil juttu tuligi ning lisaks avaldas Tiitus Jesperile ühe suure ennekuulmata saladuse. 

Jesper uuris intervjuus endiselt moekunstnikult Tiina Tiituselt, kuidas ta moeloomise juurest üldse meeste ja naiste vaheliste suheteni jõudis. “Ma ei tahtnud enam teha seda riieteasja, sest see ei toitnud ära ja polnud huvitav. Ma tegin väga paljusid asju: sisekujundusi, turvameeste ja koolilaste vorme… Katsetasin nii mõndagi erinevat. 

Ja kuidas ma selliste teemadeni üldse jõudsin… Tegelikult oli mul plaan üldse nõiaks hakata. Kõik need soolapuhumised, rännakud, teiste olenditega rääkimised ja nägemised – neid ma kõike tegin, ja lausa paar aastat. Ma arvan, miks inimesed minu juurde tulevad, on see suur saladus, mida ei tohi meedias välja öelda, et ma olen ikkagi selgeltnägija. 

Aga see on vaid üks tehnika, mida ma kasutan, et inimeste ja enda aega kokku hoida ja neid kergemini läbi näha. Eks sellega ma alustasin ja mul polnud mingit plaani. Kuidagi elu viis selleni, et hakkasin armastuse teemaga rohkem tegelema,” rääkis Tiina.