TRAAGILINE KAADER: TRUMMAR REIGO AHVEN kaotas äärepealt käe

TRAAGILINE KAADER: TRUMMAR REIGO AHVEN kaotas äärepealt käe
Reigo Ahven

Hinnatud trummar ja armastav pereisa Reigo Ahven sattus kohutavasse olukorda, kus ta oleks äärepealt oma käest ilma jäänud.

Avaldame mehe avaliku pöördumise muutmata kujul.

“See postitus puudutab vaktsineerimisteemat.
Sain agressiivse küünarnukipõletiku. Kodus. Ei käinud konkreetselt sekunditki kodust väljas. 36h läks selleks, et põletikunäit roniks 12-lt 200-ni.
Et käsi alles jääks, peab saama otsekohe haiglaravi. Seda aga ei saa, sest ainult 57% Eesti elanikkonnast on otsustanud ennast vaktsineerida..
Olgu, mul läks ”hästi”. Kuna ma purjetan hetkel eluohtlikus graafikus, võeti mind sisse. Aga väga paljud mitte-covid patsiendid ei saa haiglaravi, sest lihtsalt ei jätku kohti.
Minu vastuvõtu ajal toodi 5 haiget, kellest max 1,5 olid vaktsineeritud. Ilmselt tegelikkuses vähemad.
Meie pere on vaktsineeritud. Kohe. Teiste jaoks. Sest koos saame me sellest üle. Aga mitte nii, et senikaua inimene ennast vaktsineerida ei taha lasta, kuni ta on totaalses hapnikupuuduses haigla koridoris, sest mitte kuhugi ta ei mahu.
Aga siis on juba hilja..
Palun vaktsineerige end. Üks päev on võibolla kehva, aga te päästate sellega reaalselt 50 inimese tervise, kui te ei ole hingamisaparaatide all kolm nädalat.
Lõpetuseks, mida iganes te kommentaaridesse kirjutate, teadke, et sellele, et te ei vaktsineeri, ei ole ühtegi muud teaduslikku seletust kui hoolimatus, ignorants ja isekus.
Vabastab ainult arstitõend.”