TRAGÖÖDIA! TALLINNA koolipoiss ähvardab õpilasi ära tappa

TRAGÖÖDIA! TALLINNA koolipoiss ähvardab õpilasi ära tappa

Tallinna Kadrioru Saksa Gümnaasiumi algklasside lapsed on viimastel nädalatel pidanud elama vägivaldse ja ettearvamatu koolikaaslase hirmuvalitsuse all ning lisaks õpilastele on nooruk rünnanud ka õpetajaid. Tegu ei ole ühekordse juhtumiga, vaid terve sündmuste jadaga, mis päädib tõsisasjaga, et too poiss kannab koolis kaasas ka nuga.

Tallinna Kadrioru Saksa Gümnaasiumi algklasside lapsed on viimastel nädalatel pidanud elama vägivaldse ja ettearvamatu koolikaaslase hirmuvalitsuse all ning lisaks õpilastele on nooruk rünnanud ka õpetajaid. Tegu ei ole ühekordse juhtumiga, vaid terve sündmuste jadaga, mis päädib tõsiasjaga, et too poiss kannab koolis kaasas ka nuga.

Viiendas klassis õppiv probleemne noormees on rünnanud kaasõpilasi, õpetajaid ja lõikunud ka iseennast. Politseile on nooruk juba tuttav, ent ka vestlus teemal, millised võivad olla vägivalla tagajärjed, ei kandnud vilja, sest järgmisel päeval muutus poiss koolis taas vägivaldseks, vahendasid TV3 “Seitsmesed uudised”. Seega on selge, et vanemate inimeste jutule poiss tähelepanu ei pööra. 

Murelik lapsevanem ütles telekanalile, et tema tütar ei julge enam kooli minna, sest vägivaldne poiss oli ähvardanud teda sõna otseses mõttes ära tappa. Ühe kolmanda klassi õpilase ema pidi oma tütrelt kuulma aga šokeerivat juhtumit, kuhu oli kaasatud ka kiirabi ja politsei. Tänaseks on selge, et noormees on kaasõpilastele ohtlik, ta ründab ettearvamatult ning kehalise kasvatuse tunnis lõi ta õpetajale jalaga kõhtu vaid sel põhjusel, et õpetaja võttis temalt muusikaseadme tunni ajal ära. Ka selle peale on poiss vägivaldseks muutunud, kui temalt telefon käest ära võeti ning tol hetkel läks asi nii tõsiseks, et ta tekitas ühele tüdrukule veriseid vigastusi.

Ühel päeval võttis poiss aga nõuks ja hüppas koolis teise korruse aknast välja – põhjus on teadmata.

Õpetajad on üritanud leida lahendusi, kuid olukorda kontrollida nad paraku ei suuda. Kaasõpilastel soovitati vägivaldsele poisile lihtsalt mitte otsa vaadata, sest ka see võib anda talle põhjuse rünnakuks. Ühe lapsevanema sõnul on see lausa õudne, milliseid jutte ta oma lapselt koolis toimuva kohta kuulma on pidanud.

Eile andis kooli direktor viimaks teada, et koolirahu taastub, sest noormees on saadetud individuaalõppele ning ta ei saa enam kaasõpilasi ähvardada.

Loodetavasti see tõepoolest nii ka on ja lapsed saavad taas kooli minna nii, et nad oma elu pärast kartma ei pea.

Vaata lähemalt ka allpool olevast videost!