TUNTUD EESTI MEES tegi pisarateni liigutava otsuse, et päästa Selveri klienditeenindajad

Aldo Järvsoo

Buduaar

Kurbusega tuleb tõdeda, et me elame vägagi vaenulikul ajal, mil väga palju leidub inimesi, kes teistele halba soovivad ning kahjuks selle nimel ka tegutsevad.

Nimelt on sotsiaalmeedias viimastel päevadel levinud üleskutse minna kauplustesse, laduda kärud toitu täis ning seejärel maksmata lahkuda.

Moelooja Aldo Järvsoo tegi sel teemal omapoolse avalduse, mida saad lugeda allpool:

“Ma tunnen paari Selveri müüjat isiklikult. Tean, et kell 22.00 kaupluse sulgemine tähendab seda, et nad ei näe oma lapsi muul ajal kui voodis magamas või hommikusöögil.
Kõik, mis on kliendil kassasse laotud ja ei ole makstud, laotakse tagasi kas peale v enne tööd. Siis kui Selveri müüjal on ainus võimalus oma lapsi näha…
Kui kellegi arust on naljakas niigi niru palgaga inimesele tekitada lisastressi, siis on see haige. Vaimuvaene ja argpükslik teguviis.
Jube kahju kui selline jäle üleskutse jääb karistamata, üldkasulik töö oleks sobiv karistus aga kuna kõik on sama juriidiliselt teflon nagu haiglatesse tungimisele kutsumine, siis Politsei arvatavasti ainult “vestleb” üleskutse tegijaga.
Sellest on kahju, et homme kell 8 lähevad tuhanded müüjad tööle teadmisega, et keegi “tuntud muusik” võib nende tööd, elu ja perekonda mõnitada. Ilma karistuseta btw.
PS! Muutsin postitust!
Muudatus selline:
Ma teen omapoolse üleskutse. Kui keegi üritab mõnitada Selveri müüjat ning lahkub peale palvet järgida EV seadusi, siis laske kõik kassast läbi ning saatke arve mulle, Toidupank hoolitseb abivajajateni jõudmise eest.
Palve selle idika üleskutse tegijale- laduge lindile toiduaineid, mida 5-lapseline pere saaks kasutada igapäevaseks elus püsimiseks.”