TUULI ROOSMA pere seiklused jätkuvad: nüüd kogutakse Facebookis annetusi

TUULI ROOSMA pere seiklused jätkuvad: nüüd kogutakse Facebookis annetusi

Tuuli Roosma pere seikleb jätkuvalt edasi ning nüüd tegid nad oma saate “Meie aasta Aafrikas” Facebooki lehele humoorika postituse, kus näib, justkui nad paluksid inimestelt annetusi. Inimesed kommenteerivad postitust ohtralt ja nagu näha, annetaks enamus neist raha pigem Tuulile, kui Arbole, sest viimane olevat hella südamega ja elab üle küll, et püksid Tuuli jalas on.

KIIRTEST! Kuidas saaksid Aafrikas hakkama Sina? Kas Sinu süda avaneb vaestele pensionil reverendidele? Või õnnetule mehele, kelle rahakott on nüüd naise käes? Kummale annaksid? Põhjenda oma valikut! Ja kui Sinus on rohkem Arbot kui Tuulit, siis kanna üle! Jumal tasub Sulle külluslikult! Jaga!,” seisab Facebooki seinale riputatud postituses.

Postituse juurde on lisatud ka kontonumbrid, mis väidetavalt peaksid justkui toimima, ent juba kirjutab üks televaataja, et need ei ole õiged. “Mis kontonumber see neil veel on? Arbo oma toimib, aga see küll mitte,” uurib üks.

“Ma annaks pigem Arbole. Vaene mees ju rahast lage, kuri ja kitsi naine nagunii enam midagi ei anna. Isegi õlut ei saa sõpradele osta enam,” naljatleb teine.

Raha Tuuli tasku. Muidu võib juhtuda, et lõpuks vaja neile seal korjandus teha! Arbo on lahe, hea hella südamega  küll üle elab, et püksid Tuuli taskus!,” kirjutab järgmine.