ÜLE MILJARDI FÄNNI kogunud naiste lemmikromaan ilmus lõpuks eesti keeles

ÜLE MILJARDI FÄNNI kogunud naiste lemmikromaan ilmus lõpuks eesti keeles

Alates 1. detsembrist jõuab Eesti raamatupoodidesse enam kui 30 riigis kirjastatud New York Timesi bestseller “Pärast”. Noore naiskirjaniku Anna Toddi raamat jutustab kaashaaravalt noorest ja eeskujulikust tüdrukust, kes armub valesse noormehesse. Pärast seda pole elu enam kunagi endine… 

Alates 1. detsembrist jõuab Eesti raamatupoodidesse enam kui 30 riigis kirjastatud New York Times’i bestseller “Pärast”. Noore naiskirjaniku Anna Toddi raamat jutustab kaashaaravalt noorest ja eeskujulikust tüdrukust, kes armub valesse noormehesse. Pärast seda pole elu enam kunagi endine… 

“Pärast”

Tessa on tubli tüdruk ja tal on oma poiss, meeldiv ja usaldusväärne. Tessal on ka ambitsioonid ja sihid ja ema, kes kavatseb teda nende teostumisel igati aidata. Kuid oma ühikatoast välja astudes põrkab Tessa kokku Hardiniga: oma sassis juuksepahmaka, ülbe briti aktsendi, tätoveeringu ja huulerõngaga on poiss ühtaegu nii lummav ja samas nii erinev kõigest, millega Tessa on seni kokku puutunud.
Ja veel on Hardin hoolimatu ja julm, vahel lausa jõhker. Sellise käitumise tõttu peaks Tessa Hardinit vihkama. Ja ta vihkabki – kuni leiab end ühel hetkel temaga kahekesi poisi toast. Miski poisi sünges meelelaadis lummab teda ja nende suudlus süütab temas kire, mille olemasolust ta varem isegi teadlik ei olnud.
Hardin ütleb, et Tessa on ilus tüdruk, aga tema ei ole ilusatele tüdrukutele õige partner, ja kaob seejärel sõnagi lausumata. Poisi hoolimatu käitumise kiuste tunneb Tessa vajadust teda lähemalt tundma õppida ja leida kõigi tema valede alt üles tõeline Hardin. Ehkki poiss lükkab teda ikka ja uuesti endast eemale, tõmbab ta Tessat sellega aina sügavamalt enda poole.
Miks peaks Tessa, kelle elu on niigi kenasti korras, nii väga pingutama, et omaenda haavatud uhkusest üle saada ja kummutada Hardini eelarvamusi temasuguste ilusate tüdrukute suhtes?

Kui see ei ole just… armastus?

…   …   …   

Autorist ja raamatu edust

Kui noor koduperenaine ja juhutöödest elatunud Anna Todd hakkas internetikeskkonnas Wattbad oma romaani avaldama, ei osanud keegi ennustada, et sellest saab rahvusvaheline menuk, mida kirjastatakse enam kui 30 riigis, mille järgi hakatakse Hollywoodis filmi väntama ja mille internetiversioonil saab olema üle miljardi lugeja. Raamatu sünniloos on tähtis roll ka poistebändil One Direction, mille andunud fänn Anna oli ning mille üks liie Harry Styles on raamatu peakangelase eeskuju. “Pärast” on pärjatud meedias “50 halli varjundit” noorema õe tiitliga, sest ka selles on rohkelt intiimsushetki.

Algselt internetiversioonina levinud ja üle maailma rekordilised enam kui miljard lugejat leidnud raamatu täiendatud ja parandatud trükk on nüüd saadaval ka eesti keeles ja paberraamatuna. Raamatu filmiõigused on ostnud Paramount stuudio.

560 lk raamat jõuab Eestis raamatupoodidesse alates 1. detsembrist ning seda on soodushinnaga võimalik soetada ka Buduaari tellimiskeskkonnast

Anna Toddi kohta saad rohkem lugeda SIIT.