USKUMATU! 37-AASTANE kosmeetik võrgutas advokaadi, pressis raha välja ja rikkus mehe karjääri!

Lahutusprotsessi keerises olev 37-aastane kosmeetik Tuuli-Ly andis viimases “Kuu-uurijas” uhke etenduse ja hävitas ühtlasi oma advokaadi karjääri. Naise tööriistadeks olid seksikus ja kavalus ning eesmärgiks vabaneda advokaadikuludest ning lükata edasi kohtuistung, kus advokaat teda esindama pidi.

Naine pöördus ise kannatajana “Kuu-uurijasse”, kuid ajakirjanik Katrin Lust paljastas selle loo hoopis teise külje – nimelt on naise näol tegu väljapressijaga ning lisaks sellele skandaalile jättis Tuuli-Ly maksmata ka oma juuksurile, kes telesaate tarvis kaunitarile ligi meetrised ja peaaegu 500 eurot maksvad juuksepikendused pani. 

Tuuli-Ly Luiga võrgutas seksikate piltide ja kahemõtteliste teadetega oma advokaadi Hannes Olli ning saatis seejärel kirjavahetuse kõikvõimalikesse kohtadesse alustades advokatuurist, linnaosavalitsusest, oma laste isast, “Kuu-uurijast” ja saatis selle arusaamatul põhjusel isegi oma laste kooli. Ise ta täpsemalt seletada ei osanud, miks oli vaja info igale poole välja saata. “Ma ei saanud ise aru, kuhu ma saatsin,” ütles naine. Tegelik põhjus, miks Tuuli-Ly nii käitus, oli eelkõige soov jätta maksmata advokaadi arve ning lükata edasi kohtuistung.

“Nüüd ma ei usalda enam mitte ühtegi meest mitte kunagi!” mängis naine telesaates kannatajat.

Kuigi lugu tundus esialgu Tuuli-Ly poolelt räägituna ühtemoodi, siis peale intervjuud advokaat Hannes Olliga selgus tõsiasi – Tuuli-Ly oli jätnud olulise osa vahetatud sõnumitest ja piltidest “Kuu-uurijale” näitamata. “Ma tasun sulle, võime kohtuda minu juures,” pakkus oma sõnumis Tuuli-Ly advokaadile. Olli sõnul lõppesid advokaadi teenuse eest tasumist puudutavad sõnumid kliendi poolt saadetud seksikate piltidega. “Mingi aeg avastasin mustri, et kui hakkan rääkima rahast, siis tuli seksikas pilt vastu,” ütles Olli.

Saades teada, et Hannes Olli on paljastanud kogu loo, näitas kosmeetik oma tõelist palet ja hakkas telesaatelt raha küsima või nõudis selle loo ilmumata jätmist. Aga see polnud veel kõik.

Kui Tuuli-Ly nägi, et lugu hakkab tema vastu pöörduma, lubas ta Ollil aidata töökoht tagasi saada, kuid nõudis advokaadilt 1000 eurot, et anda advokatuurile kinnitus, mis võiks päästa Ollit advokatuurist väljaviskamisest.

Vaata lähemalt lugu Kuu-uurija lehelt SIIT. Vaata ka tööst ilma jäänud advokaat Hannes Olli vastust SIIT.