UUED JÄÄTISED BALBIINOLT: vähendatud suhkrusisaldusega jäätis ja proteiinijäätis

UUED JÄÄTISED BALBIINOLT: vähendatud suhkrusisaldusega jäätis ja proteiinijäätis

Suvel on jäätis jahutav maitseelamus ning inimesed on oma eelistustes üha teadlikumad, otsides lisaks klassikalistele koorejäätistele ka väiksema suhkrusisaldusega jäätiseid või valgurikkamaid ja väiksema rasvasisaldusega tooteid. Jätkuvalt koguvad populaarsust laktoosi- ja gluteenivabad jäätised. Need trendid valitsevad rahvusvaheliselt kogu toiduainetööstuses ja Balbiino pakub neid võimalusi ka Eesti jäätisesõpradele. 

Buduaari suvemodelli peasponsor Balbiino on oma jäätiste valikusse lisanud 30% väiksema suhkrusisaldusega šokolaadi pulgajäätise ning suurendatud valgusisaldusega mango-proteiinijogurtijäätise.

Laktoosivaba vähendatud suhkruga šokolaadi-koorejäätis

Vähendatud suhkrusisaldusega jäätis on sobiv valik, kui tahad nautida külluslikku šokolaadi-koorejäätist, kuid samas vähendada suhkru tarbimist. 

Vähendatud suhkrusisaldusega šokolaadi-koorejäätisesse on lisatud 30% vähem suhkruid. Jäätis (90 ml/45 g) sisaldab: 86 kcal, 5 g rasvu, 8,5 g süsivesikuid ja 1,8 g valke. Jäätis on laktoosi- ja gluteenivaba ja sellele ei ole lisatud lõhna-, maitse- ega värvained.

Kuna suhkrul on lisaks magusa maitse andmisele ka tehnoloogiline roll, et tagada jäätisele omane tekstuur ja vajalik pehmus, siis on selle ülesande täitmiseks väljavõetud suhkur osaliselt asendatud vees lahustuva kiudainega. Magusaineid jäätisele lisatud ei ole.

Mango-proteiinijogurtijäätis

Kõrgema valgusisaldusega eestimaine proteiinijogurtijäätis! Puuvilja ja õrna hapuka varjundiga mango-proteiinijogurtijäätisele pakub kaks korda rohkem proteiini ja kuus korda vähem rasva võrreldes klassikalise koorejäätisega. Proteiinijäätis on ka gluteenivaba. 

Balbiino valmistab jogurti ise, mis sisaldab ka tervislikke atsidofiil- ja bifidobaktereid. Jäätises ei ole kasutatud lõhna-, maitse- ega värvained. Mango-proteiinijogurtijäätis (90 ml/60 g) sisaldab: 74 kcal, rasvu 1 g, süsivesikuid 12,4 g ja valke 3,8 g.

Magusat ja tervislikku suve jätku!

Vaata ka “Balbiino: Buduaar Summer Model 2018” kandidaate, lisa oma profiil või anna oma lemmikule hääl SIIT.