VAATA, KAS SINU PART võitis auhinna Pardirallil?

Laupäeval 11.juunil toimus Kadriorus heategevuslik Pardiralli, kus võidu ujus enam kui 10 000 kummiparti. Heade inimeste ostetud partidega koguti 120498 eurot, mis sel aastal kulutatakse raskelt haigete laste ravitoidusegude soetamiseks.

Laupäeval, 11. juunil toimus Kadriorus heategevuslik Pardiralli, kus võidu ujus enam kui 10 000 kummiparti. Heade inimeste ostetud partidega koguti 120 498 eurot, mis sel aastal kulutatakse raskelt haigete laste ravitoidusegude soetamiseks.

Pardiralli on 2014. aastal Eesti Vähihaigete Laste Vanemate Liidu (EVLVL) poolt ellu kutsutud heategevuslik üritus – kummipartide võistuujumine, mille eesmärgiks on teadvustada vähihaigete laste ja nende perede olukorda ning kutsuda ettevõtteid ja eraisikuid üles andma oma panust nende abistamiseks.

Selleaastase pardiralli kiireimaks pardiks osutus part nt 1562, mille omanik sai lisaks aule ja kuulsusele peaauhinna, milleks on laevapiletid.ee poolt välja pandud peaauhind – perereis Rootsi. 

Lisaks esikümnesse jõudnud partidele premeeriti ka kõige aeglasema pardi omanikku. Võitude kohta leiad info siit tabelist

Kõikide pardiomanike vahel loositi välja ka 143 kingitust, mille võitjad leiad allpool tabelist.

Korraldajad tänavad kõiki Pardirallil osalejaid ja teisi, kes ürituse õnnestumisele kaasa aitasid.

 

Allikas: Pardiralli Facebooki leht

Buduaar.ee