VAATA, KES on esimesed 3 superstaarisaate finalisti

VAATA, KES on esimesed 3 superstaarisaate finalisti

Eile olid saates “Eesti otsib superstaari” kümme tüdrukut, kes olid valitud välja stuudiovooru ning nende hulgast pääsesid edasi vaid kolm õnnelikku, kes said otse finaali. See tähendab ühtlasi ka seda, et just üks nendest kolmest neiust võib saada ka järgmiseks superstaarisaate võitjaks.  

Eile olid saates “Eesti otsib superstaari” kümme tüdrukut, kes olid valitud välja stuudiovooru ning nende hulgast pääsesid edasi vaid kolm õnnelikku, kes said otse finaali. See tähendab ühtlasi ka seda, et just üks nendest kolmest neiust võib saada ka järgmiseks superstaarisaate võitjaks.  

Edasi said finaali seekord: Sissi Nylia Benita, Jennifer Marisse Cohen ning Helis Järvepere-Luik.

Allpool on lisatud kõigi kolme neiu kohta tutvustused.

Sissi Nylia Benita (18)

Juba 16-aastat laulmist harrastanud Viimsi Keskkooli õpilane Sissi on end lauljana näidanud mitmetel lavadel, sealhulgas oma muusikust isa Dave Bentoni kõrval. Kaks aastat tagasi hakkas ta iseseisvalt klaverit mängima ning suudab end tänaseks juba lauldes ja laule kirjutades ka saata (“Ehkki lihtsamate akordidega.”). Muusikalisteks eeskujudeks peab oma õpetajat Mirjam Dedet ning lauljaid Etta Jamesi ja Andreya Trianat. Tema unistuseks on kunagi ära võita Eurovisioni lauluvõistlus. Lisaks laulmisele ja laulude kirjutamisele Sissi maalib, joonistab, disainib tätoveeringuid ja tunneb kirge meigikunsti vastu. Ka armastab ta lugeda ja loodab ühel päeval ka ise raamatu kirjutada. “Ma panen igasse oma esinemisse kogu oma hinge ja emotsiooni. Muusika ja kunst on minu elu. See on minu minevik, olevik ja loodetavasti minu tulevik.”

 Jennifer Marisse Cohen (18)

3-aastaselt Haapsalus DO-RE-MI Laulustuudios lauluteed alustanud Tallinna 32. Keskkoolis 12. teatriklassis õppiv Jennifer arendab end Meero Muusiku erahuvialakoolis ning lisaks on õppinud Georg Otsa Muusikakoolis. Mängib klaverit. Oma iidoliteks peab ta Joss Stone’i, Amy Winehouse’i, Etta James’i, Kadri Voorandit ja Hedvig Hansonit. Avatud, ausa ja ekstravertse loomuga Jennifer on pärit kaugete juurtega perest: tema isa on ameeriklane ning tüdrukul on kaks kodakondsust. Jennifer on vegan ning usub, et kõik inimesed ja loomad siin maamuna peal on võrdsed. Neiu on ühest kõrvast kurt, ent see ei sega kuidagi tema suurt laulukirge. “Olen titest saati vaadanud audition-stiilis telesarju ning imetlenud seda. Tahan saada kriitikat, olgu see siis halb või hea. Leian, et Eesti muusikamaastikule oleks tarvis veel rohkem tugevaid ja ägedaid naisi, kellel on peale ilusa hääle ka midagi tarka öelda, kes tahaksid oma platvormiga midagi ära teha. Just seda mina tahangi teha.”

Helis Järvepere-Luik (18)

Kunda Ühisgümnaasiumi abiturient Helis on laulnud nii kaua kui ennast ise mäletab – esimeseks lauluõpetajaks oli talle vanavanaema, kes õpetas tüdrukule vanu lastelaule. Kopsaka konkursi- ja koorilaulukogemusega lauljatari enamik laulmisi on siiski jäänud tema enda tuppa ning nüüd on aeg end näidata. Hetkel WAF-koolis laulmist õppiv Helis oskab mängida klaverit, ajaviiteks ka kitarri ja trumme. Tema iidoliks on Beyonce, kelle moodi neiu on püüdnud juba 10-aastasest saadik laulda, kuid imetleb teisigi artiste-bände, kes suudavad live’iselamuse luua. “Ma ei ole eriline kiidukukk, kui pean endast rääkima, kuid ma usun, et ma suudan olla inimeste ees siiras ja aus ning see ongi vist minu puhul eriline. Ma tahan alati endast rohkem teistele anda kui endale jätta ning just läbi muusika ja laval olemise saan ma teisi inspireerida, julgustada ja väärtustada. Lisaks sellele ma lihtsalt väga naudin laulmist.”

Seitse tüdrukut, kes finaali ei pääsenud, peavad jääma ootama, sest žürii valib nende seast välja viis, kes pääsevad 1. aprillil lohutusvooru finaalikoha eest võistlema.

Sarnased artiklid