VABA JA VALLALINE SILVER: naised, mis teiega juhtunud on?

Buduaarile saatis kirja 33aastane Silver (nimi muudetud), kes ütleb, et ta on Eesti naistes pettunud ning tunneb, et ta ei leiagi endale enam normaalset naist, sest tema arvates on kõik head naised ära võetud. Silver ei ole rikas, kuid tahab endale ilusat noort naist ja ütleb, et naised, kes talle meeldivad, tahavad ainult raha.

Tagasi artikli juurde

24 kommentaari

 • GG

  GG

  Sina pole õige inimene sõna võtma "normaalsuse" teemal. Palun õpi õigekiri selgeks, valus lugeda.
 • Meessoost

  Meessoost

  Väga palju on kommentaare teemast määda, sh kommentaare, mille põhjal jääb mulje, kas inimene ise ka aru saab, mida ta sinna ise kirja paneb.
  Kui pead silmas noori tüdrukuid, siis loomulikult suurem osa neist on raha peale maiad, sh nad ei tea isegi, mida tahavad- kõige hullem variant. Vanemad teavad, aga oskavad paremini mitte välja näidata, mis nende jaoks olulisem vs on rohkem naisi juba, kelle jaoks raha ei oma enam nii suurt tähtsust, sest endal juba kõik olemas vms variant.
  Teiseks soovitan omandada sotsiaalseid suhtlemisalaseid oskusi, et kiiremini inimesi läbi näha.
  Eks see raha on meil jube oluline, arvestades juba seda, et elu meil Eestis ei olegi nii lihtne ja paljud asjad ülemõistuse kallid.
  Huvitav, et mõnel on ressurssi käia iga päev salongis. Mulle kui tavalisele Eesti mehele tundub, et mõni neiu on püstirikas ja ei tunne muudest asjadest rõõmu kui anult omaenda vurrude rõngastamisest.
 • kk

  kk

  On kindlasti raha taga-ajajaid, aga esmalt, kui mees midagi sellist kirjutab , siis võiks endast ka vb pildi panna ja end kirjeldada. Kas ta ise on noor, näeb hea välja ja hoolitseb enda eest?
 • kk

  kk

  Hmm, kas ma peakska nüüd Buduaarile kirja kirjutama, et kõik normaalsed mehed on otsa saanud - kõik ajavad taga peenikesi pommidega tibisid?
 • X

  X

  No mis eri summasid need noored naised (ja ka mehed) küll teenida saavad. Ise oled 33 ja muidugi teenid paremini juba. Vaatad vales vanuses naisi siis.
 • twixxx
 • Tahan saada, aga anda ei taha

  Tahan saada, aga anda ei taha

  Silveril on ju endal ka väga konkreetsed ootused ja nõudmised naisele - olgu ilus, noor, hoolitsetud ja sale (huvitav - haridust see mees ei nimeta nt). Ja huvitav, miks peaks see eelpoolnimetatud iseseisev ja endaga hästi toimetulev naine tahtma meest, kes ei raatsi oma imekauni kallima heaks raha kulutada? Tahad ilusat naist omada, siis ole ikka ise ka mees. Noh, ilmselt on neid ainult raha peal väljas naisi muidugi ka, aga Silveri enda hoiak näib olevat, et tahaks saada jackpot'i ilma mingite lisakuludeta enda poolt.
 • Tulnukas

  Tulnukas

  Okei, ma ei tea mis hoolitsetud naistest sina räägid! Võib-olla mingist Tallinna eliidist ja tibidest kellel tõepoolest polegi midagi muud teha kui ilusalongide vahelt joosta. Ma olen ka hoolitsetud ja ilusa kehaga naine. Meeldib naiselikult riides käia ja vägagi pilkupüüdev, aga ilusalongides ma ei käi, heal juhul aastas korra. Näen enda vanusest kõvasti noorem välja ja tõepoolest ei ole selle välimuse eest mingeid ulmesummasid kulutanud. Ainult juuksehooldustooteid ostan kallimaid, aga neid ei pea ka väga tihti ostma. Ja see jahmatab ka mind siinsetest kommentaarides, et mees peaks maksma naise jõusaali kinni kui see tahab ilusa kehaga naist? Nagu päriselt ka? :O teetegi trenni mehe pärast ja oodate et kui tahab teid vormis olevana näha siis plekkigu kinni. Ma teen trenni kevadel ja suvel õues täiesti tasuta ja püsin vormis. Ja peale 8 tundi tööpäeva ei jõua enam trenni minna? See ju tavaline tööpäeva pikkus ja mu teada käivad enamus naised ka tööl. Nende kommentaaride järgi tekib küll tunne, et sellel mehel on isegi õigus kuigi alguses panin küll kulmu kergitama ja mitte nõustuma. Aga kui tullakse välja argumentidega et naine ostab ju 55 eurose näokreemi ja kulutab 300 euri kuus iluhoolduse peale ning mees peab selle kõik ju ikka kinni plekkima siis mina vist olen küll tulnukas nende naiste seas :( Kurb.
 • Nurmeliblikas

  Nurmeliblikas

  Pole hullu midagi, tuleb leida lihtsalt jõukate naiste seltskond - nemad ei ole raha peal väljas, neil endil on seda küllaltki. Noormees võiks liituda nt mõne prestiižse golfiklubiga (et anna garantiid, et sealsed naised muidugi vallalised on) või tellida tšarterlend Bali saarele (mõned käivad seal nädalalõpul puhkamas).
 • S

  S

  Võib juhtuda, et pärast 8-9h rahateenimist ei olegi see naine enam sinu maitse. Ei jõua naeratades trenni ja sulle meeldida. Kui kōik meshed ja aniseed on võtdsed kas siis mehed hakkavad sünnitama ka tulevikus...

Lisa kommentaar

Palun järgige portaali kasutustingimusi. Sobimatud kommentaarid kustutatakse ning autoril keelatakse edasised kommentaarid!