VÄHIHAIGE PROUA: inimesed, palun annetage ja kinkige elu

VÄHIHAIGE PROUA: inimesed, palun annetage ja kinkige elu

Anonüümseks soovida jääv proua on tänaseks seitse aastat võidelnud vähiga, läbinud 130 keemiaravi ning 5 operatsiooni. Kui aga haigekassa poolt rahastatud ravi enam ei aidanud, tuli proual leida alternatiiv  see oli tema ainus võimalus elada ja paraku selgus ka, et ravi on väga kallis.

Ta tegi avalduse “Kingitud elu” fondile, kes nüüdsest alates tasub selle naise ravikulud ning ühtlasi on talle kinkinud uue võimaluse elada. “Minu lugu, mida tahaksin rääkida, puudutab otseselt inimelu ja selle väärtust. Kas meie riik peaks toetama haigeid, kui neil tegelikult on selleks ravi? Või peaks riik korraldama 31.detsembril suure ilutulestiku? Või püstitama vabadussamba? Nende summade eest saaks abi 1000 inimest, nii noored kui vanad. 

Minul on selja taga seitse aastat võitlust vähiga, 130 keemiaravi, 5 operatsiooni. 

Eelmise aasta lõpus selgus, et minu ravi, mida seni on rahastanud “Haigekassa,” enam ei mõju ja tulemusi ei ole. Edasi saaksin ainult minna või siis otseselt “elada,” kui hakkaksin ise oma ravi eest maksma. See summa on aga neljakohaline ja seda saavad endale lubada vähesed, võibolla isegi üksikud inimesed. Minu armas ja erakordne arst Dr. Vivian Esko soovitas mul teha avaldus fondile “Kingitud elu”. Ma tegin seda ja sain neilt positiivse vastuse. Ma ei suutnud oma rõõmu tagasi hoida. Olen tänulik igale päevale, erakordsele ja ainulaadsele fondile “Kingitud elu,” oma toetavale perele ja imelisele arstile.

Kallis inimene, sinu sümboolne annetus aitab kaasa lootusetult haige inimese ravile ja tervenemisele. Me kõik väärime elu. Hoidke oma tervist ja armastage igat päeva ja hetke, mis on teile antud. Kui pole tervist, siis kõik ülejäänu on tähtsusetu.

Annetust saad teha fondi “Kingitud elu” lehel siin