Veebikonstaabel: kõige kiirem on ikka BMW ja maasturijuhtidel

Veebikonstaabel: kõige kiirem on ikka BMW ja maasturijuhtidel

Veebikonstaabel Maarja jagas mõne aja eest Facebookis oma isiklikke kogemusi Tallinn-Tartu maanteel toimuva autode kihutamise ja riskantsete möödasõitude kohta. Tema sõnul on viimase aja trendiks see, et vähemalt pooled nendest hoolimatutest juhtidest on hoopis naisterahvad. Konstaabli sõnul sai kinnitust ka stereotüüp, et kõige kiiremini on alati kohale vaja jõuda BMW- ja maasturijuhtidel.

Veebikonstaabel Maarja jagas mõne aja eest Facebookis oma isiklikke kogemusi Tallinn-Tartu maanteel toimuva autode kihutamise ja riskantsete möödasõitude kohta. Tema sõnul on viimase aja trendiks see, et vähemalt pooled nendest hoolimatutest juhtidest on hoopis naisterahvad. Konstaabli sõnul sai kinnitust ka stereotüüp, et kõige kiiremini on alati kohale vaja jõuda BMW ja maasturijuhtidel.

 

Veebikonstaabel Maarja ütleb, et sõites Tallinnast Tartusse oli tema sõidusuund praktiliselt autovaba, kuid vastassuunas liikus peaaegu katkematu rivi masinaid. “Ja ikkagi leidsid mitmed stereotüüpe kinnitavad BMWde (tean, et ei tee liiga, kuna huvi pärast jälgisin, mis sõidukitega on tegemist) ja maasturite juhid, et neil on vaja enne teisi kohale jõuda ning teha möödasõite selleks, et siis end kuskile järgmiste autode vahele viimasel hetkel tagasi suruda. Sellega panid ohtu nii minu elu kui tekitasid järsu pidurdamise terves autorivis.”

Lisaks pani konstaabel tähele, et üks stereotüüp on muutumas – pooled neist hoolimatutest juhtidest olid naissoost. “Ei teagi, kas sellise sugude võrdsuse üle nüüd rõõmu tunda või kurvastada.”

Konstaabel soovitab kõigil hoog maha võtta ja sõitu nautida, sest Eesti on väärt vaatamist!

 

Kas oled märganud samu trende?

 

Buduaar.ee