VIIMASED SÕNUMID ENNE KADUMIST: vaata, mida Markkus oma sõbrale kirjutas

17aastane Markkus jäi Võru linnas kadunuks ööl vastu 24. oktoobrit. Politsei lõpetas aktiivsed noormehe otsingud juba möödunud novembri keskpaigas, kuid pere ja vabatahtlikud näevad endiselt poisi leidmise nimel vaeva. Lisaks on avalikuks tulnud lõiked viimastest vestlustest, mida Markkus oma sõpradega enne oma kadumist pidas. 

17aastane Markkus jäi Võru linnas kadunuks ööl vastu 24. oktoobrit. Politsei lõpetas aktiivsed noormehe otsingud juba novembri keskpaigas, kuid pere ja vabatahtlikud näevad endiselt poisi leidmise nimel vaeva. Lisaks on avalikuks tulnud lõiked viimastest vestlustest, mida Markkus oma sõpradega enne oma kadumist pidas. 

Nendest sõnumitest peegelduvad 17aastase noormehe väga kindlad põhimõtted. Noormees on kirjutanud, et tema jaoks on kõige olulisemateks asjadeks siin ilmas pere, sõbrad ning trenn ja mõnda ööklubi ta niipea veel külastada ei plaani. 

 

 

 

Markkuse otsingud jätkuvad laupäeval, 12. detsembril ja endiselt paluvad Markkuse murest murtud vanemad ka vabatahtlike abi. Kogunemine toimub hommikul kell 10.00 Võru Katariina kiriku esisel platsil ning taas kord suundutakse noormeest otsima linnast väljapoole. Rohkem infot laupäevase otsingu kohta leiad SIIT.

Buduaar.ee