VIIS SOOVITUST, et pimedal ajal oleks sul kodus hea olla!

VIIS SOOVITUST, et pimedal ajal oleks sul kodus hea olla!
Shutterstock

Sügisesed vihmapilved panevad meid mõtlema kõige tähtsamale kohale- kodule ja et seal oleks hea ja mugav olla! Teinekord ei ole selleks sugugi palju vaja, et oma elukvaliteeti tõsta.

Uus lamp või söögilaud, või äkki hoopis oma kätega mõne vana mööblitüki uueks vormimine?
Valisime sulle välja Eesti firmade seast viis põnevat ostukohta ja ideed, mis aitavad kodu muuta tõeliseks rõõmupesaks ja sügistuulte nauditavamaks varjupaigaks.

Superkuu ja mängurõõm lastetoas

Lastetuba vajab ikka aeg-ajalt värskendamist, sest lapse kasvades muutuvad ka tema vajadused ja mängud. Kui sinu peas on just sellised mõtted, siis tasub pilk visata Superkuu blogile ja e-poodi, mis on täis häid mõtteid ja lahendusi. Kui lastetoa ümberdekoreerimisel ei ole sul väga selget visiooni, siis eelista alati mahedaid toone, mis loovad helge ja rõõmsa atmosfääri. Lastetoad on tihti väikesed ja mööbel võtab suure osa.  Seetõttu tasub valida selline sisustus, mis pakub ka mängurõõmu. Näiteks on majavoodi ( pildil) suurepärane võimalus teha magamisasemest ka mänguala, sest milline laps ei armastaks onni ehitada ja onnis mängida. Lisaks mõjub konstruktsioon õhuliselt ja stiilselt ning materjalid on looduslikud ja keskkonnasõbralikud. Just selliseid ja teisi põnevaid lahendusi leiad Superkuust. Uuri lähemalt ja küsi nõu.

Unolik ja täispuidust mööbel

Korralik ja kvaliteetne täispuidust mööbel on pikaajaline investeering, mida keegi kahetsema ei pea. Tallinnas Järve keskuses ja Tartus Jõe keskuses asub Unolik, mis on oma 22. tegutsemisaasta jooksul näinud palju trende ja moelaineid, kuid kogenud, et kvaliteet on alati moes. Just kvaliteeti tähtsustab Unolik oma toodetes kõige enam. Seetõttu leiab Unoliki laiast valikust vaid täispuidust mööblit, mis kestab lausa mitu põlvkonda. Unoliki tegevust kroonib ka täispuidust eritellimusmööbel – ikka selleks, et iga klient saaks enda kodu sisustada oma vajadustest ja soovidest lähtuvalt ning ei peaks milleski järeleandmisi tegema. Külasta kauplusi või uuri lähemalt Unoliki veebipoest.

Snug ja skandinaavialik õdusus


Meie kliimas, kus pimedat ja külma aega on rohkem kui soovime, veedame suure osa ajast tubastes tingimustes. Seetõttu on heaolutunde loomiseks eriti oluline sisustada oma kodu nii, et seal oleks kosutavat valgust ja hubasust. Õdusa kodu loomise kunsti valdavad eriti hästi just skandinaavlased – nende loodud interjöörid on kaunid ja funktsionaalsed, milles on põimitud uus ja vana, disainiklassika ja hooaja trendid. Sedasama head disaini peegeldavad ka skandinaavlaste loodud mööbel, valgustid ja sisustusaksessuaarid. Armastusest sisekujunduse ja Skandinaavia disaini vastu on sündinud ka snug.ee sisustuspood, et pakkuda erilist ja isikupärast kodusisustust. Meie kodud võivad kujunduselt väga erinevad olla, kuid üks, mis peaks igas head tunnet tekitavas kodus olema, on hubasus.   Snugis on esindatud mitmed tuntud Skandinaavia sisustusbrändid nagu näiteks House Doctor, Hübsch, Bloomingville, Broste Copenhagen, By Rydéns, mis pakuvad rohkelt valikuvõimalusi ning hoolitsevad iga sinu kodu nurga eest.  Külasta Snugi e-poodi ja uuri lähemalt.

Lamps4makeup ja 100% päevavalgust sinu kodus!

Pimeda aja üks suurimaid väljakutseid naistele on teha lambivalguses meik, mis ka päevavalguses kena välja näeb. Lamps4makeup loob õige valguse, mis aitab meiki peale kanda täpsemalt, kiiremalt ning professionaalsemalt. Juba praegu valgustavad need meigilambid parimate blogijate meiginurkasid (Elina Born, Mallukas, Getter Jaani). Lisaks on kvaliteetne meigipeegel ka kaunis sisustuselement sinu magamistoas või buduaaris. Loo oma unistuste meigilaud, kus Sulle meeldiks end jumestada. Lamps4makeup on patenteeritud meigipeegli valgustus, mis on disainitud ja toodetud Eestis ning loodud professionaalse jumestaja poolt.

Tõmme ja vanast saab uus!

Vanale mööblile uue elu andmine on tõusev trend. See aitab säilitada meie keskkonda tulevastele põlvedele. Tõmme värvistuudio korraldab koolitusi nii algajatele kui edasijõudnutele, et kõik huvilised saaksid oma projektidega alustada. Kõige populaarsem koolitus on ühe väikese eseme algusest lõpuni valmis tegemine. Lisaks saab Tõmme värvistuudiost soetada mööbli, mis on redisainitud vanadest toorikutest tellimustöödena või müügiks. Mööbli korrastamisel on kasutatud mürgivabasid vahendeid. Käsitööna valmiv mööbel on ainulaadne. Tõmme poes Tartus ja e-poes on saadaval Fusion mineraalvärvid, ja Nordic Chic kriidivärvid. Lisaks on saadaval Redesign with Prima siirdepildid, šabloonid ja silikoonvormid. Tõmme värvistuudiost saab alati nõu küsida. Kuigi põhisammud mööbli redisaini puhul on puhastus, kerge karestamine ja värvimine, siis ometi on vaja igale projektile läheneda individuaalselt.

Sarnased artiklid