VIKTORIA LATKIN ESINDAB Eestit Rumeenias toimuvatel missivõistlustel

Saaremaalt pärit neiu Viktoria Latkin astus eelmise aasta oktoobri lõpus Eesti esindajana Hiinas võistlustulle Miss Global City 2018 finaalis ning pälvis elu esimeselt võistluselt Miss Environmental Ambassador tiitli. Juba toona rääkis Viktoria Buduaarile, et kui vaid võimalus avaneb, loodab ta võistlemisega jätkata ning hetkel esindabki noor naine Eestit Rumeenias toimuvatel Miss Onelife 2019 missivõistlustel. 

Miss Onelife 2019 toimub Rumeenias 1.15.aprillil ning võistlustulle astuvad 30 erineva riigi missid. Viktoria rääkis Buduaarile, et kuigi tavapäraselt toimub kroonimine võistluse viimasel päeval, leiab finaal aset juba käesoleva nädala pühapäeval, 7. aprillil. Nädalal pärast kroonimist ootavad misse veel erinevad tegevused.

Olen kohapeal kolmandat päeva. Esimesel päeval pidin hakkama saama kõigega, mis oli mu käsipagasis, sest esimese lennu hilinemise tõttu jäi mu kohver Frankfurti. Teise päeva hommikul läks mu king katki, aga kõigi probleemide kiuste olen valmis endast parimat andma,” rääkis Viktoria. 

Naise sõnul on Rumeenias väga mõnus ilm, inimesed toredad ja saab kaua magada. Loomulikult on sees ka väike närv, kuid naine arvab, et see on pigem põhjusel, et finaal toimub harjumatult keset seal oldud aega. 

Mitmendat kohta Viktoria aga ise saada loodab? “Ega pole saladus, et ihkan krooni ja võidutiitlit, aga läheb nii, kuidas läheb. Igatahes annan endast 110% ja teen kõik, et oma eesmärke saavutada.

Suurt rõõmu teeb see, et Rootsit esindab sama neiu, kellega koos me käisime Hiinas. Seega on tunne juba kodusem ja teised missid on enamasti väga sõbralikud ja abivalmid. Mis seal salata, alati on olemas ka need tüdrukud, kes on täiesti kindlad, et nad on teistest peaajagu üle, aga üldiselt on kogu meeskond ja korraldus hea,” lisas ta.