WEEKEND FESTIVAL ON 5MIINUSELE siiani võlgu: “Me ei jää sellest vaesemaks!”

Eelmisel nädalal tuli avalikuks üsnagi häbiväärne lugu. Nimelt selgus, et suvel toimunud Weekend festivalil esinemise eest on esinejatel siiani tasud saamata. Räpibänd 5MIINUST tuletas Weekend festivalile raha maksmist meelde Facebookis, kui jagasid oma lugu “Võlg” ning tag‘isid selle juures ära Weekend Festival Balticu. Buduaar uuris bändilt, kas Weekendi korraldajad on meestega ühendust võtnud ja mis edasi saab. 

Meeste sõnul on nad andnud asjale ametliku käigu ning sellega tegeleb nende ihujurist. “Siiani on 5MIINUST ees võlgnikuks söandanud jääda ainult üks inimene ja selleks on Seto Jaanitule korraldaja Imre Termonen. Eks oleme teda ka sellega seoses pisut terroriseerinud… see on päris lõbus.”

Ükski Weekendi korraldaja pole aga praeguse hetkeni 5MIINUSEGA ühendust võtnud ega asja vastu huvi tundnud. “Nagu aru saame, siis neil niikuinii seal käärib. Lindal minema saadetud ja mõnel korraldusmeeskonna liikmel veel laekumistega põnevad seisud,” räägivad mehed ning kinnitavad, et ka pole nad saanud ühtegi kirja kelleltki teiselt esinejalt sisuga: “Tere saatusekaaslased,” kuigi kuuldavasti on ka nende sõsarprojektile, RÄMMAR DJ-s duole, tang kukkumata jäänud.

Tahaks veel lisada seda, et ega me sellest nüüd otseselt vaesemaks jää… see summa, mis WKND leidis meie live eest olevat õiglane, on kergelt öeldes naeruväärne ja tegime selle keikka hoopis teistel kaalutlustel. Meile lihtsalt meeldib võlglasi kiusata ja avalikult häbistada. See on väga lõbus,” avaldasid mehed ka tagamaad, miks nad tegelikult Weekendi korraldajad avalikku häbiposti panna otsustasid.