Witness the Beauty ilupäev lööb Ülemiste keskuses laineid!

Juba oktoobrikuu teisel neljapäeval, 8.oktoobril leiab Ülemiste keskuses aset erakordse JJ-Street Baltic Sessioni ilupäeva Witness the Beauty eelvoor, kus astuvad võistlustulle juuksurid, stilistid, make-up artistid ja modellid!


Juba oktoobrikuu teisel neljapäeval, 8. oktoobril leiab Ülemiste keskuses aset erakordse JJ-Street Baltic Sessioni ilupäeva Witness the Beauty eelvoor, kus astuvad võistlustulle juuksurid, stilistid, make-up artistid ja modellid!

Tuliselt ilusad lahingud

JJ-Street Baltic Sessioni ilupäev Witness the Beauty, mida veab noor hakkaja Gerly Tuur, leiab aset juba kolmandat aastat. See on võistlus, mis annab võimaluse oma oskuste näitamiseks nii iluvaldkonna amatööridele kui ka professionaalidele. Kätt saavad proovida nii Eesti jumestuskunsti- ja juuksurikoolide õpilased ja vilistlased kui ka kogemustega spetsialistid, kes soovivad oma karjääri vürtsitada uue värvika kogemusega. Võistlustel, mida saavad Ülemiste keskuses jälgida kõik pealtvaatajad, astuvad üles viieliikmelised tiimid, kuhu kuuluvad juuksur, make-up artist, stilist/disainer ning mees- ja naismodell. Gerly Tuuri sõnul annab Witness the Beauty innovaatilise võimaluse näidata, kuidas kolme erineva ameti koostöös saab luua terviklikke kompositsioone ning kunsti hoopis teisel tasandil. 

Pinget lisab lahingutele teadmine, et iga liigutust jälgib Ülemiste keskuses publik ja auväärne žürii, kelle jaoks oodatuim hetk päevast on moe-show. Aasta ilusaimast lahingust, kus iga minut on arvel, valitakse välja neli parimat tiimi finaaliks Nordea Kontserdimajas JJ-Street Baltic Sessioni finaalpäeval 11. oktoobril.

Sügise värviliseim karneval 

Sel aastal on ilupäeval Witness the Beauty väga ootusärev teema – sügisene värvidest pakatav karneval! Oodata on julgeid värve ja huvitavate vahendite kasutamist: modellide nägu võivad ehtida nii vahtralehed, poripritsmed kui ka värvilised pärlid ja litrid – iga võistkond valib oma piirid ise. 8. oktoobril puhkeb Ülemiste keskuses õide iluparadiis, kus võistlevad pöörased soengud, säravad kostüümid ning ekstravagantseimad vaatenurgad. 

Lahingud auhinnaparadiisi nimel

Ilupäeva Witness the Beauty võitjad võivad olla väga uhked, sest lisaks rahalisele preemiale, särale ja kuulsusele ootab võidutiimi ees tõeline auhinnaparadiis. Tiitliomanikud lähevad koju Sangari kinkekaartide, Jane Ibruse juuksetoodete, Tradehouse’i kingikoti, Vitaminerali värskuse ning ülipopulaarse brändi Superdry rõivastega. Võitjatiim saab au täiendada ennast ka Bellapierre kosmeetikakoolitusel ning nautida sügist koos L’Oreal’i meigitoodetega. Sellises auhinnaparadiisis soovib supelda ilmselt iga ilu- ja moefanaatik.

Auväärne kohtunikepaneel 

Žürii ilupäev Witness the Beauty koosneb sel aastal nii uutest kui vanadest tipptegijatest Eestis, keda üllatada pole lihtne. 

Esimest korda tuleb oma moeteadliku ja kriitilise pilguga võistlejaid hindama moeblogija, stilist ja turundusspetsialist Lucine Ayanian. Tema kõrvale võtab koha Eesti armastatud koolitusjuuksur ning jumestaja Jane Ibrus, kes juhib tunnustatud Beauty 4U Ilusalongi ning koolitab tulevasi juuksuritalente firmas Cutico Hair. Kolmas tippude tipp on aga särav Lana Vallo, kes 2008. aastast veab Glow International Make-Up School’i ning kuulub ilupäeva Witness the Beauty žüriisse juba teist aastat. 

See pole aga kõik, sest sel aastal tulevad ilutiimide stiliste ja disainereid oma valvsa pilguga jälgima moemaja Iris Janvier disainerid. Moemaja Iris Janvier koondab endasse erinevad disainerid, kellest tuntuim on Kirill Safonov ning igapäevaselt kasutatakse oma töös kangaid moemajadest Balenciaga, Dolce & Gabbana ja Chanel. 

Ilus muusika ja õhtujuhtide duo

Kuigi päev saab olema tiheda programmiga, siis annavad kogu päevaks energiat ja särtsu juurde õhtujuhid, kelle nimed pikka tutvustamist ei vaja. Nimelt juhivad ilupäeva 8. oktoobril seltskonnadaam Heti Tulve ning telesaate “Eesti otsib superstaari” teise hooaja finalist Norman Salumäe

Päeva jooksul ei puudu ka ilusad üllatused, sest sel aastal kõlab Ülemiste keskuses Eesti muusika, mida tasub kuulama tulla kogu perega. Neli meest ja neli tšellot unikaalsest ansamblist C-Jam ühendavad oma esitlustes klassika, improvisatsiooni, kaasakiskuva rokkmuusika ja voolava tšellokõla. Neljapäevasesse Tallinnasse toob nende kõrval mahedat ja uut energiat soul’i ja elektroonilise muusika tõeline staar Tuuli Rand, kelle lauluhäält ilmestavad kitarr ja flüügelhorn. Veel kuuleb Ülemiste keskuses 8. oktoobril Tartust pärit Annabel Guitari, elektroonilise pop/soul tantsumuusika grupi Avoid Dave’i, Marilyn Jurmani, Gustav Adolfi Gümnaasiumi õpilaste vokaalansambli GAMA 2 loomingut ning teisigi üllatusesinejaid.

Finaalvõistlusele tuleb kihutada

Kui 8. oktoobril saab Ülemiste keskuses ilu nautida iga poodleja, siis finaalvõistlusele 11. oktoobril Nordea Kontserdimajas tuleb pilet lausa rebida. Euroopa ühe suurima tänavakultuurifestivali JJ-Street Baltic Sessioni finaalpäeva piletid kaovad kui soojad saiad ning oma koha kindlustamiseks tuleb ostuga kiirustada. 

Ilupäeva finaalvõistus toob võistlejate ette uue katsumuse, sest koha peal antakse neile täiesti uus teema, mida tuleb võimalikult originaalselt teostada Nordea Kontserdimajas sadade uudishimulike pilkude all. Möödunud aastal oli võistlusel nii tihe rebimine, et publik ei suutnud isegi silma pilgutada. Selle aasta finaal on oodatust veel ärevam ning lihtsalt kutsub oma silmaga lahinguid tunnistama. 

Liitu üritusega Facebookis