Silva meelekontrolli meetod

Silva meetod on vaimse treeningu meetod, mis õpetab pöörama tähelepanu oma mõtetele, keskenduma elu positiivsetele aspektidele, parandama oma intuitsiooni ning seega saavutama enesega rahulolu. Silva meetod võiks saada iga inimese igapäevaelu loomulikuks osaks, sama loomulikuks kui hingamine, kõndimine ja söömine. Meetod on loodud selleks, et parandada oma elukvaliteeti läbi püstitatud eesmärkide saavutamise. Seda kõike läbi suurenenud võime keskenduda ning ära kasutada oma mõtlemise avarust ja võimalust mõjutada ise, teadlikult oma alateadvust. Silva Meetod õpetab oskust pöörata tähelepanu oma mõtete kvaliteedile ning oskust loobuda negatiivsetest, kritiseerivatest ja ennast haletsevatest mõtetest.  

Tagasi artikli juurde

13 kommentaari

 • Kalluke
 • j2nes

  j2nes

  to Kitty: olgem positiivsed, tehkem teistele head ja avaldagu materjalid tasuta. aga millegipärast seda ei tehta? jälle on leitud hulga lihtsameelseid, kelle käest raha välja pressida.
 • eva-marie
 • Reigo Reimets

  Reigo Reimets

  Mina käisin sellel kursusel esimest korda 1993. aastal ja tuleb mainida, et minu elus toimusid peale seda suured muutused. Mis mulle meeldis - pole seotud religiooniga, praktiline.. ja mis suunas ma hakkan tehnikaid kasutama - see oli minu enda valik.
  Cindy - Usuga pole midagi pistmist - tehes kursusel harjutusi ja kursuse lõpus inimene saab teada kuhu need harjutused teda on viinud. Harjutused on eelkõige sellised, kus põhirõhk on parema ajupoolkeraga töötamine - ehk teadlikult piltliku mõtlemise kasutamine.
  * * * Õige .. meetodeid on ilmas palju ja mitmeid.. ja minuni on tulnud palju infot, kus erinevate meetoditega on saadud suurepäraseid tulemusi. Jooga - on ka omamoodi meetod - keegi ei sea selle kasulikkust kahtluse alla. Hiljuti lugesin ühte raamatut, kus sportlane oli kasutanud Silva Meetodit oma tulemuste parandamiseks.. aga loomulikult - on ka neid kes ütlevad, et ei toimi.. eks kõikide asjadega on siin ilmas - on asju, is sobivad ühele.. ja asju, mis sobivad teisele.. nagu meditsiinis ravimitegagi.
  xxl - ulme on väljamõeldis, mis pole olemas.. Silva Meetod on olemas. :)
  Kui keegi ei taha kursusele minna, siis saab ka soodsamalt - võtke raamatukogust laenutusest või ostke raamat "Silva Meele kontrolli meetod" - autoriks José Silva. Ja hakake tegutsema. www.simurg.ee lehelt saab ka seda osta ning seal on ka sellest veel pikemalt kirjutatud.

  Ikka Päikest kõigile
  Reigo Reimets
  Silva Meetodi koolitaja aastast 2001
 • Liisu
 • Mens Rea
 • Cindy
 • * * *

  * * *

  Neid meetodeid on mitmeid. Pole nagu eriti kuulnud et need ka kedagi aidanud oleks.
 • Annuke
 • xxl

Lisa kommentaar

Palun järgige portaali kasutustingimusi. Sobimatud kommentaarid kustutatakse ning autoril keelatakse edasised kommentaarid!