Annemai võrgutab: lugu mehest, kellel on püksis anakonda

Heia, olen oma reisilt tagasi, päikesest pruuniks päevitunud, 6 raamatut läbi loetud, rõõmupatarei täis laetud ning valmis uutesse seiklustesse hüppama. Aga enne veel heidan pilgu minevikku ja räägin teile oma viimatisest seiklusest.  Ma katsun kirjutada alati nii ausalt, et minu loos räägitud inimene võiks end vajadusel ära tunda, aga et tema sõbrad ja tuttavad ära ei tunneks, sest ma ei taha kellelegi mingisugusei probleeme või häbi.

Tagasi artikli juurde

27 kommentaari

 • sebu
 • sebu
 • sebastian salumäe
 • -imissyou
 • Karneval

  Karneval

  Nõustun ka Shiffongiga samas lisan, et paljudel naistel ei ole sellist julgust öelda mehele otse, et "andeks, aga ma ei saanud asjast ikka midagi", kuna tänapäeval on enamus mehi sellised õrnukesed, hingelised, haavatavad memmemojakesed, kes kukuvad kas nutma seal samas voodis või vihastama, et nemad on ikka tegijad ja uut otsima, kes siis sellise seksiga lepib. Kõik pole must valge, et ütlen ja asjad lahenevad. On asju, millega kas tuleb leppida või teha omapoolsed muutused. Samas jah, kui ei ürita öelda ka, et seks on mõttetu siis on ka jama.
  Olen tähele pannud ka sellist trendi või käitumist, kus mehed, kes on ikka üsna paljude naistega oma elus maganud tunnevadki oma voodioskuste üle uhkust samas nende paljude naiste rohkus ei pruugi üldse tähendada seda, et ta oskaks ka voodis midagi teha. Kuna neid naisi on ka palju olnud siis ilmselt pole ta nendega kellegiga nii lähedalt tutvunud, et keegi oleks teda juhendanud või õpetanud, kuidas õieti teha. Pikaajalistes suhetes olnud mehed on rohkem teadjamad, kui ringi ajajad.. muidugi välja arvatud see tantra mees, keda teema autor kohtas.
  Üldiselt minu jaoks tundub eesti mees selline õrnuke, haavatav, saamatu ja hädine inimolend, kellele midagi öelda ei tohi,aga kelle egoga võiks Egiptusesse uusi püramiide luua.
 • Karusmari

  Karusmari

  Ei ole siin midagi piinliku lugemist, elu täpselt selline ongi ja miks peaks häbenema, väga lahe et räägid nii nagu asjad on. ABSOLUUTSELT naised kommenteerivad ka omavahel neid mehi, kellega magatud on, kes võimekam kes mitte..kes tegi paraja tsirkuse kokku ja kellel kestis 1,5minutit:) See on reaalsus. Väiksemaga saab ka asjad aetud muidugi, kuid see enese upitamine tõesti pole sobilik. Mulle näiteks ei lähe üldse selline jutt peale, ala anakonda jne...eelistaks,ehk midagi romantilisemat:D stiilis,et ma ihaldan sind vms.
 • krissu
 • Mann

  Mann

  Tundub nagu 15 aastase lapse kirjutis. Nüüd saan aru küll, kes on need naisisikud, kes standardid alla viivad.
 • katsuke88
 • mai

  mai

  Kuidas saab kutiga üldse suudelda nii et tal see tatiplõnn( näts ) suus on ... võäk

Lisa kommentaar

Palun järgige portaali kasutustingimusi. Sobimatud kommentaarid kustutatakse ning autoril keelatakse edasised kommentaarid!