Annemai võrgutab: torbikute rünnak ja strippari tissid

See blogipidamine on mind palju muutnud. Ma ei tunne isegi end ära, rääkimata sõbranjedest, kes minu hulljulgust ja seiklusjanu pidevalt kommenteerivad. Eks ma pean ju ise ka natuke kaasa aitama, et mul oleks midagi teile kirjutada. Läksime sõbranjedega üle pika aja reedel välja Hollywoodi relaksima ja oh imet – klubi oli täis keskealisi kiimas meesterahvaid, keda üldjuhul sealt massiliselt ei leia.  Me kutsume omavahel neid keskealisi pidutsejaid “torbikuteks”.  Kas naised andsid torbikutele kodust vaba päeva või? Ilmselgelt polnud see neil mingi koolikokkutulek või afterparty, sest näha oli, et mehed olid kas üksi või paarikaupa välja tulnud.  Loomulikult käis klubis naistejaht, millega ma ka ise kokku natuke puutusin. 

Tagasi artikli juurde

18 kommentaari

 • oravaluukere

  oravaluukere

  Vahel paneb mõtlema, et kas tõesti on need juhtumid sinuga juhtunu või need on lihtsalt sinu fantaasia.

  Kuigi eksperiment pidi olema hoopis midagi muu. Nüüd korra kuus käid klubis ja saad seal mingi mehega tuttavaks. See pole ikka see.
 • ele

  ele

  Minu tutvusringkonnas on palju (pealtnäha õnnelikke ja rahulolevaid)lastega paare, kus naine on 20dates ja mees 40dates. Seega ei saa öelda, et 40sed 20seid üldse ei huvitaks:)
 • Naine

  Naine

  Ummmmm mitte ükski striptiisitar ei taha katsuda sinu hargivahet kullake. Võib-olla vaid mängeldes, et showd teha. Ühtlasi ka pole kuskil stripiklubis tänapäeval võimalik seksida. Mõtled ka üldse mis kirjutad??? Bordellis käisid, vot kus.
 • miizu

  miizu

  ma olen märganud, et need 40sed mehed peavad end ise väga noorteks ja nooruslikeks. Tihti nad seda ka on, aga mitte 20stele. Seetõttu muutuvad nad aeg-ajalt tõesti noorte naerualueks või siis kasutavad noored neid lihtsalt ära- lasevad kinni maksta vms
 • Evaly

  Evaly

  Mina olen igasuguseid asju proovinud nn vallalise elu jooksul, meeletud peod, seks teise naisega, seks mitme mehega, seks erinevast rassist mehega.. Narkotsi ja alkot proovinud, no kõike mis pähe tuli. Nüüd olen ise 3 lapse ema ja õnnelikus abielus " keskealise " mehega ja olen väga nõus ühe eelneva kommeneerijaga: kellel on vajadus suus sarved tulebki maha joosta kui vallaline ollakse:)
 • naine

  naine

  mis odavast muljest te räägite inimesed? Laske tüdrukul noorust nautida. Ei pea alates 14 eluaastast kõik naised suhtes olema, kuni laste saamiseni. Elu tuleb tundma õppida, et siis õigeid valikuid teha. Minu meelest väga õige viisi oled valinud. Olen ise 40ne naine ja võib olla just tänu sellele olen väga rahul ja õnnelik oma elus nüüd, et sai ka nooruses hullusi tehtud ja kõike järele proovitud. Edu loo autorile!
 • sipsik18

  sipsik18

  tõsiselt džentelmen ja sellised ei tahagi suhtesse tavaliselt minna
 • šopahoolik
 • Njah

  Njah

  Jah, tean mehi, kes ei paku ennast ise ja on vallalised. Ja ei ole sealjuures keerulised inimesed keerulises olukorras :)
 • to Njah

  to Njah

  kas sa tead mehi, kes ei paku end ise ja on vallalised? Keerulised juhtumid on üldjuhul keerulised inimesed või keerulises olukorras inimesed :) Mulle meeldis, 5 punkti.

Lisa kommentaar

Palun järgige portaali kasutustingimusi. Sobimatud kommentaarid kustutatakse ning autoril keelatakse edasised kommentaarid!