Ilu ja mood

toob sinuni Zalando

 NEW YORGI MOENÄDALA OSALEJA JAGAB EKSKLUSIIVSEL ILUÜRITUSEL JUUKSEHOOLDUSE SALADUSI

Buduaar

Ardo Kaljuvee

Pühapäeval, 19. juunil kogunesid juukseprofessionaalid ja iluvaldkonna spetsialistid luksusliku juuksehooldusbrändi ORIBE naiselikkusest ja sensuaalsusest tulvil glamuursete soengutrendide, uute parfüümide ja kehahoolduskollektsiooni ning uue salongihoolduse Renewal Remedies tutvustavale ORIBE Signature Session brunchile Fotografiskas.

Ürituse peaesineja Pariisi, Milaano ja New Yorgi moeetendustel töötanud ülemaailmselt hinnatud koolitaja ja stilist Adam Livermore kutsus üles võtma aega enda jaoks ning taasavastama aegumatuid trende. 

"Oribe on sari, mis on täielikult võitnud minu poolehoiu. Kõiki ORIBE tooteid on põhjalikult testitud dermatoloogide poolt. Uuenduslike koostistega kaasaegsed tooted sobivad värvitud juustele ja ka pärast keratiinihooldust. Vegan-koostistega parabeenide-, sulfaatide- ja gluteenivabad tooted säästavad keskkonda ja teie keha ning toimivad kui võluväel parandades juuste seisukorda nii nähtavalt kui tuntavalt juba pärast esimest kasutuskorda." ütleb maailmakuulus stilist Adam Livermore, kes jagas oma teadmisi ORIBE kaubamärgi kohta.

Livermore lisas, et kõik ORIBE'i pakendid valmistatakse tellimustööna ning need ühendavad endas vana maailma pärandi ja kaasaegse elegantsi. Lisaks on ORIBE esimene juuksehooldussari, mis kasutas oma juuksetoodetes spetsiaalselt brändi loojate tellimusel valmistatud parfüümi. ORIBE signatuurlõhn Côte d'Azur on loodud koostöös legendaarse 19. sajandi parfüümimajaga. Nii on ühes pudelis palju armastust ja tööd teie juuste parima seisundi nimel.

2008. aastal loodud bränd on sündinud soovist pakkuda professionaalsete juuksehooldustoodete segmendis ainulaadset butiigi laadset lähenemist, mis ühendaks endas parimate käsitöömeistrite lihvitud oskused, suurepärase tulemuse ja aastakümnete pikkuse stiliseerimiskogemuse nii moeloojatelt, kui ka salongimaailma tippudelt. Brändi loojate eesmärk on võimaldada juuksehoolduses täiesti uut kvaliteeti ning pakkuda kõige uuenduslikumaid ja tõhusamaid lahendusi juuksehoolduseks.
ORIBE tootevalik jaotub kollektsioonideks, erinevate juuksetüüpide vajadustega arvestas valik hõlmab värvi-, keratiini- ja UV -kaistega hooldus- ja viimistlustooteid. 

Üritusel osalesid tuntud ilu-, moe- ja stiilieksperdid ning arvamusliidrid Aili Puss, Reet Härmat, Oksana Tandit, Stella K. Wadowsky, Helen Heinroos, Karel Oja, Kertti Viru, Nele Dvorjaninov, Kristjaana Mere jt.

Plaate keerutas ja meeleolu lõi: DJ Margus Kaukes
Modelle riietas: Oksana Tandit
Modelle jumestas: Katrin Sangla
Kaunite piltide autor on fotograaf: Ardo Kaljuvee

Brändi tooteid saab osta veebis aadressil SIIN.

Ilu ja mood

toob sinuni Zalando