Keha ja vaim uudised

toob teieni 24-7fitness

LOE, MIDA ENNUSTAB selgeltnägija Maria Katariina su tähemärgile 2017. aastaks!

Koostanud ennustaja ja kanaldaja – Maria Katariina Kuusing:

Tuleval aastal on inimesi ees ootamas suur muutus ja õppetund – tuleb hakata keskenduma koostööle, armastusele, hoolimisele ja teineteise aitamisele. Need, kes ei ole veel hingetasakaalu leidnud, peavad laskma end tervendada ja tegelema kiireimas korras rahu leidmisega, et siis hakata enda lähedasi ja ümbritsevaid inimesi samuti edasi aitama. See on meile kõigile äärmiselt oluline aasta, et maailma tasakaalustada ja lõpuks ometi saada üle raskustest, kannatustest ja vaevast ning luua õnnelik tulevik meile kõigile. Kui inimene tervendab ja puhastab ennast ning loob kontakti iseendaga, siis tervendab ta nii oma eelmisi generatsioone kui ka järeltulevaid põlvi. Sellega teeb ta neile mõlemale liinile väga suure teene. Üks indiaani vanasõna ütleb – ,,Me ei päri maailma oma esivanematelt, me laename seda oma lastelt.’’ Maailma all võib mõelda nii energeetilist maailma, füüsilist maailma, ühiskonda, tõekspidamisi, loodust ja kõike seda, mis on meie ümber.

Meil, kes me elame täna, 21. sajandil, on väga oluline roll – luua uus maailm ja tulevik täis õnne, armastust, hoolimist, aktsepteerimist ja headust teineteise vastu. See on ju see, mida me kõik hinges soovime ja aasta 2017 pakub selleks imelise võimaluse. Kõik, kes ei taha õppida oma õppetunde ja eluga edasi liikuda, saavad korraliku laksu ja tõuke, et oma elus muudatusi teha ja vabastada end mineviku ahelatest. Soovin, et minu kanaldatud ennustus aitaks teil kõigil luua oma aasta veel imelisemaks kui eelmine ja korrastada iganenud mustrid, mis keelavad teil kogeda õnne.

JÄÄR

Raha: Tööl ja karjääris on oodata pööraseid muutusi ja täielikke kannapöördeid. Tekivad lahkhelid ja võite mõtlematult töölt lahkuda või teha riskantseid muudatusi, mis hiljem pigem kahju kui kasu toovad. Kui Jäär suudab oma temperamentsuse ja äkkviha tasakaalustada, siis laabuvad konfliktid kergemini ja rahaasjadega läheb paremini. Tuleks hoiduda mittevajalikest kulutustest aasta esimesel poolel ning kui keegi pakub oma abi, siis tasuks see vastu võtta.

Armastus ja suhted: Üksikutel on väga tõenäoline leida endale armastus ja luua püsiv suhe. Avage oma süda ja olge valmis märkama seda Õiget. Neil, kellel on juba suhe, laabuvad armastuse asjad väga kenasti ja sujuvalt. Kõik püsib tasakaalus ja Jäär on oma suhtes hea partner. Koostöö sujub ja teineteise kõrval ollakse kindlalt olemas.

Tervis: Ohustada võivad stress, ületöötamine, närvipinge ja südamerütmihäired. Muret võib valmistada ka osaline vererõhu kõikumine. Tõsiseid probleeme ei tohiks tekkida, kuid soovituslik oleks pöörata oma tervisele rohkem tähelepanu, et säilitada nii vaimne kui ka füüsiline tasakaal.

SÕNN

Raha: Sõnnil on ees stabiilne ja mugav aeg, kus on võimalik panustada iseendale, kodule ja ka teistele inimestele. Rahaasjad laabuvad justkui iseeneslikult ja ka pingelistel aegadel tulevad lahendused Sõnni juurde ilma suurema pingutuseta. Otsuseid tuleks teha rohkem iseenda tundele toetudes kui teiste nõu kuulda võttes.

Suhted ja armastus: Isiklikud suhted on üldjoontes stabiilsed ja rahulikud, kuid Sõnn võib muutuda aktiivsemaks ja otsida elamusi ja põnevusi. Proovige julgelt suhtesse tuua värskust ja midagi uut. Kui Sõnnil kaaslast pole, siis suve lõpp ja sügis võivad tuua õige kaaslase Sõnni kõrvale. Tunnete vajadust taaskohtuda sugulaste ja tuttavatega, keda pole ammu kohanud.

Tervis: Kuna 2017 on Sõnni jaoks katsetamise ja uute asjade proovimise aasta kõigis valdkondades, siis ka tervise kohapealt võite hakata proovima mõnd uut spordiala või avastada enda jaoks mõne täiesti uue aktiivse hobi. Nii emotsionaalselt kui ka füüsiliselt korduvaid probleeme ja mustreid on tuleval aastal väga kerge tervendada ja nendest vabaneda.

KAKSIKUD

Raha: Kaksikud otsivad tööl kindlust ja stabiilsust, keskenduvad oma tuleviku kindlustamisele ja raha kogumisele. Sageli võib esineda lahkhelisid ja tupikusse jooksmist töö plaanidega. Kaksikud peaksid oma tõekspidamistele natukene rohkem läbirääkimistel järele andma, et konfliktid laheneksid ladusamalt. Samuti võib esile kerkida soov vahetada töö- või elukohta ja leida hingetoitvam amet. Koondage oma jõud kokku ja alustage oma unistuste täideviimist! Parim aeg selleks on varajane kevad.

Suhted ja armastus: Kuna pöörate aastal 2017 rohkem rõhku materiaalsele kindlustundele ja tööga seotud küsimustele, võib armusuhe veidi jahtuda ja esile kerkida armukadedus ja üksindustunne. Märksõnadeks on etteheited, tüdimus ja harjumusel põhinev suhe. Ärge loobuge üritamast ja tooge suhtesse särtsu ja romantikat. Leiate peagi, et suhe liigub siis hoopis sügavamale tasandile ja asjad laabuvad.

Tervis: Ärge laske tervisel kannatada emotsionaalselt raske aja tõttu ja kandke enda eest hoolt! Nii suudate tasakaalus hoida ka muud valdkonnad.

VÄHK

Raha: Tööasjad võivad hakata päris korralikult kõikuma ja võib tulla palju ootamatuid sündmusi, mis vajavad kiiret lahendust. Võimalik, et selle pinge all tuleb vahetada töökohta ja korraldada ümber kõik tavalised kulutused ja väljaminekud. Soovituslikult tuleks Vähkidel vastu võtta kõik uued pakkumised, sest sealt võib tulla lisatasu ja karjääritõus.

Suhted ja armastus: Suhetes võib esile kerkida palju konflikte, kuna Vähid ei kuula oma kaaslast ja tegutsevad väga isepäiselt. Püüdke panna end partneri olukorda ja olla aktsepteerivam. Teine pool näitab rohkem romantikat ja häid suhteid, seega keskenduge armastusele oma hinges ja jätke kõrvale isekus, armukadedus ja kangekaelsus. Üksikud Vähid leiavad samuti endale selle kellegi erilise ja tunnevad end täielikult pilvedes. Nautige seda tunnet!

Tervis: Tervis püsib korras ja muretsemiseks pole põhjust. Ärge ainult laskuge sügavatesse emotsioonidesse ja depressiooni!

LÕVI

Raha: Töö ja raha on Lõvil sel aastal tõusujoones. Olete kiire ja leiate kõigele lahendusi. Toote oma töösse uuendusi ja selle läbi saavutate ka ihaldatud edu. Võimalik, et leiate tööpartnerite näol häid sõpru ja tuttavaid. Saavutate oma eesmärgid rahalises mõtted 100%.

Suhted ja armastus: Suhtes püsib kõik stabiilsena ja naudite romantikat ja kirge. Kuid vaadake, et seda imelist tunnet ei tuleks segama kõrvalised suhted, mis on kerged tekkima, kuid ei ole jätkusuutlikud. Ärge laske end segada ihal ja tekkival kirel, mis kaob sama kiiresti kui tuli. Samas kui tunnete, et uus inimene on õige ja kaaslane kogu eluks, siis laske end täielikult sellel ilusal tundel kaasa viia! Käituge südame järgi!

Tervis: Tervisega ei juhtu üldjoontes midagi halba, kimbutada võivad tavalised külmetushaigused ja nõrk immuunsüsteem, kuid sellest suudab Lõvi edukalt jagu saada!

NEITSI

Raha: Neitsid keskenduvad samuti peaasjalikult raha ja tööasjade stabiliseerimisele, et luua kindel jalgealune. Neitsi ehitab endale tugeva alusmüüri ja keskendub ka raha kõrvalepanemisele. Ärge laske tühjal laristamisel oma tõusu rikkuda ja vaadake hoolikalt, kuhu oma raha panete. Selleks, et kõik laabuks, peate siiski kõvasti pingutama, kuid see tasub ennast ära.

Suhted ja armastus: Neitsi keskendub 2017. aastal pigem iseendale kui suhtele. Aasta teises pooles on näha rohkem ühistegevusi ja koostööd partneriga, kuid esimene pool kulub tööasjade ja sisemaailma tasakaalustamisele. Võid tunda, et soovid vahetada kodu ja see võimalus võib täiesti iseenesest taevast sülle kukkuda!

Tervis: Suure sagimise ja enesega töö tegemise kõrval saate ka veidi puhata ja tegeleda oma tervisega. Ees võib olla ootamas mõni puhkusereis, kus saate laadida oma patareisid. Tervis püsib väga heas korras ja muretsemiseks pole suurt põhjust! Tunnete end pigem täis energiat kui väsinuna.

KAALUD

Raha: Kaalud on oma tööasjadega rahul ja ei tee eriti suuri muutusi. Ette võib tulla huvitavaid ettepanekuid ja võimalusi enesearendamiseks. Õppimisvõimalustest haarake kindlasti kinni ja kasutage ära kõiki võimalusi, mis teile tuuakse! Samuti võib tulla võimalusi karjääri teha ja oma staatust tõsta.

Suhted ja armastus: Suhetes ja armuelus on 2017 Kaalude jaoks suurepärane ja särav aasta! Naudite nii ennast kui ka oma partnerit ja tunnete eriti tugevad sidet armsamaga. Naudite seltskonnas viibimist ja suhtesse värskuse toomist. Üksikud Kaalud võivad leida enda kõrvale uue inimese, kellega esialgu tundub, et klapp puudub, kuid pikemal koosolemisel leiate, et just tema on õige inimene.

Tervis: Pole näha midagi tõsist, kuid hoiduge ülemõtlemisest. See võib tuua haigusi. Sellegipoolest lahenevad need väga kergelt, kui pöörate tähelepanu iseendale.

SKORPION

Suhed ja armastus: Skorpionid leebuvad sel aastal ja hakkavad rõõmu tundma ühistegevustest ja seltskondlikest üritustest. Muutute avatuks ja aktiivseks suhtlejaks. Suhted lähedastega püsivad head ja toetavad, mis annavad jõudu koos edasi areneda. Juurde võib tulla perelisa.

Tervis: Ärge koormake end muredega, mis ei ole teie kanda! See võib tuua haiguseid, mida te ei pea kogema.

AMBUR

Raha: Aasta esimesel poolel võivad tööasjad muutuda veidi häguseks ja arusaamatuks, kuid üsna pea leiavad need küsimused lahenduse ja võimalikuks saab karjääritõus. Ambur ei tohiks tegutseda kiirelt ja uisapäisa ning peaks tegema otsuseid siis, kui ta on juba maha rahunenud! Teie ellu võib tulla lisateenimise võimalusi ja raha voolab teieni väga lihtsalt.

Suhted ja armastus: Suhted kulgevad rahulikult ja veedate koos palju mõnusalt aega. Kui tunnete, et liiga igav hakkab, siis muudate oma suhted soojaks ja veelgi lähedasemaks. Üksikud Amburid ei jää üksi ja ei tohi oma lootust maha matta, vaid peaksid elu nautima. Just siis ilmub ootamatult teie kõrvale õige kaaslane!

Tervis: Tervis püsib üldiselt korras, kuid tasub ette võtta regulaarseid arstlikke kontrolle.

KALJUKITS

Raha: Töö ja rahaasjad on Kaljukitsele äärmiselt edukad ja oma energia võib täielikult suunata asjade edendamisele! Edu ja kordaminekud on 2017. aasta märksõnad. Väikesed lahkhelid laabuvad teie kasuks ja need ei tõuse suurteks tülideks. Panustage rahaasjadesse kõige enam aasta esimesel poolel ja sügisel. See on energeetiliselt kõige parem aeg, et saada oma tegemistele hea tasu!

Suhted ja armastus: Kaljukitse ellu võib ilmuda kaaslane, kellega plaanitakse kiirelt abielluda ja suhet luua. Suhtes olevad Kaljukitsed naudivad rahulikku suhet ja head koostööd. Kuid vaadake, et te ei jäta aktiivse tööelu korraldamise kõrval suhet ja sõpru unarusse!

Tervis: Leidke aega puhkuseks, hoiduge ületöötamisest.

VEEVALAJA

Raha: Suurteks muutusteks ja plaanideks ei ole aasta kuigi sobiv ja võite tunda teatud mõttes seisakuid. Oodake aasta teise pooleni plaanide täideviimisega ja püüdke seniks keskenduda muule. Teises pooles laabuvad asjad ja teie ettevõtmised hakkavad korda minema. Võib tulla uusi pakkumisi ja arenemisvõimalusi. Õppimiseks on väga hea aasta! Hoiduge liigsest kulutamisest!

Suhted ja armastus: Armuelu lööb sel aastal särama. Naudite teineteise lähedust ja armastust. Armastuse tunded on tugevaks toeks välismaailmaga hakkamasaamisel ja suudate muuta oma kooselu palju tugevamaks, säravamaks, põnevamaks ja toetavamaks. Üksikud Veevalajad võivad sügavalt armuda! Seltskonnas võivad tekkida mõned lahkhelid ja võite avastada, et mõned inimesed, keda arvasite olevat oma sõbrad, on teile selja pööranud.

Tervis: Aasta keskel võib tervis nõrgeneda ja peate endale rohkem aega andma ja ennast tervendama.

KALAD

Töö: Kalad tunnevad rõõmu loomingulisest väljendamisest ja igasuguse töö tegemisest. Saate palju huvitavaid väljakutseid ja pakkumisi, mis toovad palju rõõmu. Oskate korraldada oma tööelu väga mugavaks ja nauditavaks. Osadel Kaladel on võimalik töökoha vahetus, et luua endale paremad tingimused ja viia end rõõmu radadele. Ärge tehke mõtlematuid väljaminekuid ja pidage hoolikalt plaani, millele oma raha kulutate.

Suhted ja armastus: Et armuelu paremini sujuks, peate rohkem vaeva nägema ja panustama suhtesse. Tuleb võtta initsiatiiv enda kätte ja hakata tegutsema. Kõik, mis te teete suhte heaks, teeb asjaolud aina paremaks ja saavutate veel tugevama sideme ja suhtetasandi. Soovite oma suhtesse rohkem põnevust ja tugevamaid tundeid. Üksikud Kalad võivad enda ellu leida kaaslase sügisel, kellega rahulik sõprus võib saada armastuseks.

Tervis: Tervise parandamiseks ja stabiilsena hoidmiseks peate leidma mõne aktiivse hobi ja spordiala. See hoiab tervise tugevana ja võimalikud hädad eemal.

Maria Katariina on selgeltnägija, kes teeb ka personaalseid aastaennustusi koos soovitustega. Ta on tegelenud inimestega terve oma elu, kuna sündis juba avatud kanalitega, mis vanemaks saades avatuks ka jäid. Ta on pühendanud oma elu inimeste tasakaalustamisele ja suunamisele. Kõik vastused on igaühes olemas, on vaja lihtsalt natuke nõu või abi, et teada, kust vajalik informatsioon kätte saada ja üles leida. 

Allikas: vaetooted.ee

Keha ja vaim uudised

toob teieni 24-7fitness