SAADA KÜSIMUS: TOITUMISNÕUSTAJA MARIS OJA vastab lugejate küsimustele!

Kuidas võtta kaalust alla nii, et tühja kõhtu kannatama ei peaks ja keharasvaprotsent langeks? Mida tähendab selline mõiste nagu tervislik toitumine tegelikult ja kas tõesti tuleks saleda talje nimel kookidest ja muust heast paremast täielikult loobuda? Sarnaseid küsimusi jätkub küll ja rohkemgi veel ning nüüd on sul ainulaadne võimalus nendele küsimustele ka vastus saada.

Tagasi artikli juurde

21 kommentaar

 • DeweyQuiem

  DeweyQuiem

  If you have a desire to learn how to earn from $ 500 per day and work only for yourself, then write to us at email: admin@makemoneyonline.universalxyzdom.xyz
 • K4ili
 • L.

  L.

  Tere! Millega sooviksite asendada leiva? Jälgin paljude fitnessnaiste blogisid ja olen täheldanud, et nii mõnigi sööb sageli hommikuks mõne mitmevilja vms röstsaia. Kas see on tervislikum kui leib? Ise eelistasin musta seemneleiba, aga nähes, kui palju kaloreid üks viil sisaldab, loobusin ma sellest.
 • Mari-Liis

  Mari-Liis

  Tere!
  Mis toitu peaks sööma kui oled sünnitanud ja nüüd tahaks algkaalu tagasi saada. Pigem kas on midagi sellist mis aitaks just puusadelt seda rasva vähemaks saada. Trenni teen ja käin palju .. aga kõhu rasv ei taha kuidagi minna :)
 • T.

  T.

  Tere! Igal pool kirjutatakse, et mida oleks kasulik süüa ja mis toit aitab mis haiguse vastu, aga ma ei ole leidnud selliseid päeva ja nädala retsepte , mida süüa et saada kätte kõiki vajalikke toitaineid ja vitamiine. (Kuigi ega ma konkreetselt ei ole otsinud ka eriti, aga ei ole silma küll torganud.) Pigem on päeva ja nädala retsepte selliseid, kus kirjas, mida süüa kui tahate alla võtta kaalust või mingi muu eridieet. Need kaalust alla võtmise nädala dieedi retseptid on hoopis muud( nagu ma aru olen saanud), kui need tavaretseptid, mida tava kaalus inimene peaks sööma igapäevaselt.
  Kust ma võiksin leida retsepte, et mida süüa teha terveks nädalaks (või päevaks), et saada kätte kõiki vajalikke aineid?(piimatooted, liha, kala, puu- ja juurviljad jm vastavalt nii palju kui ette nähtud täiskasvanud inimesele). Olen lugenud küll palju sellest kui palju mida süüa päevas, aga kust täpsemaid retsepte saaks, mida terve päeva / nädala vältel süüa? Või on need ainult tasulisena saadaval? Või kokaraamatutes?

  Kust ma võiksin leida retsepte, et mida süüa teha terveks päevaks ja/või nädalaks, et saada kätte vajalikke aineid.
 • estchoco

  estchoco

  Tere! Käin 3 korda nädalas trennis, et keha paremasse toonusesse saada, ning püüan toituda tervislikult. Kommidest, šokolaadist olen suutnud täiesti loobuda, kuid 2-3 korda päevas panen ikkagi lusikatäie mett kohvi sisse :( Kas see võib olla põhjus, miks kaal ei lange? Kas on midagi paremat, millega mesi asendada?
 • Mia

  Mia

  Viimasel ajal on sõrmed ja varbad hommikuti nii paistes. Üritan vett päeva jooksul piisavalt tarbida. Millest see tulla võib? Kas keha hoiab vett kinni ? Ma ei arva et liiga soolast toitu söön. Nägu on samamoodi nagu paistes. Mitte nüûd niiväga märgatavalt,aga ise saan aru. Liigun piisavalt. Trenni otseselt ei tee. Või on see märk hoopis mõnest haigusest? Seedimine on ok.
  Enne päevi on asi eriti hull. Keha hoiab nii jubedalt vett kinni et ma lihtsalt olengi paistes. Kuidas ja milliste jookide ja söökidega olukorda leevendada? Arbuusi olen proovinud,aga see tekitab veel hullema paisunud tunde
 • Jaana

  Jaana

  Mida arvad päevapraadide/päevapakkumiste söömisest lõuna ajal? Kas mu keha vajab üldse pakimahla, shokolaadi, valget pastat jne? Või võiksin rahumeeldi need asjad täiesti oma menüüst välja jätta?
 • ennekas
 • SilviaU

  SilviaU

  Olen mitu aastat üritanud kaalust alla võtta, kahjuks iseloomult nõrk, et sundida ja utsitada ennast. Annan alla, Kuidas ma leiaksin motivatsiooni jätkata lõpuni ning kuidas oleks kerge alustada? :) Silvia

Lisa kommentaar

Palun järgige portaali kasutustingimusi. Sobimatud kommentaarid kustutatakse ning autoril keelatakse edasised kommentaarid!