SEE NIPP VÄHENDAB KUU AJAGA tselluliiti ja ümbermõõtu kuni 5 sentimeetrit!

Buduaar.ee

sisuturundus

Tselluliidiga võitlemisel ei ole enam vaja kalleid kreeme ega salongiprotseduure – kodus kasutatavad taskukohased silikoonist massaažikupud lubavad tulemusi juba mõne nädalaga.

Vestlesime sellest ja veel teistestki kupumassaaži kasulikest omadustest www.kupud.ee esindaja ja kuppude maaletooja Mariliis Mürgimäega (34).

Kuppe kasutab Eestis juba üle 30 000 naise. Milles seisneb kuppude võlu?

Kupud.ee on tegutsenud juba üle 9 aasta ning kasutajaid on Eestis tõepoolest juba üle 30 000 naise. Kupud on väga hästi vastu võetud ja ütleks, et need on lausa üks viimase aja trende. Populaarseks teeb neid see, et kupud tõepoolest toimivad, neid on lihtne kasutada ja nad väga taskukohased ning tulemusi on näha juba 2-4 nädalaga. Jutt kuppudest levib juba ammu oma kiirete ja tõhusate tulemuste poolest sõbralt sõbrale ja mingit pähemäärimist ei toimu. Kupud kestavad aastaid, peale iga kasutuskorda tuleb neid vaid sooja veega üle loputada.

Kuidas kodune kupumassaaž toimib ja miks eelistada seda teistele massaažidele?

Tegemist on massaažiliigiga, mille tegemisel kasutatakse tänapäeval käepäraseid kokku pigistatavaid silikoonist massaažikuppe. Kupp imeb endasse vaakumi näol palju nahka, lihaseid ja kudesid, tänu millele saab hõlpsasti kiirendada lümfi- ja vereringet ning ainevahetust. Nii saabki hõpsasti vähedada tselluliiti, ümbermõõtu ning parandada naha seisukorda ja seda toniseerida.

Mõnes mõttes võib seda pisut võrrelda ka LPG massaažiga, kus samuti tekitatakse vaakum, et probleemseid piirkondi kehal töödelda. Paljud naised eelistavad kuppe just põhjusel, et nad on käepärased, taskukohased ja mis kõige tähtsam- kasutajad näevad juba esimesi tulemusi nädala-paariga.

Millised kupud on valikus?

Kõige menukam on kindlasti kehakupp. Peaaegu 90% naistel esineb tselluliit. Väga paljudel naistel on aga probleemiks hoopis venitusarmid, teised soovivad vähendada ümbermõõtu reitel, kõhul või puusadel. Siinkohal tulebki appi kehakupp ja 2-4 nädala pärast on näha juba suurepäraseid tulemusi! Kindlasti ei tohi aga unustada vee joomist peale iga protseduuri.

Samuti on väga hästi vastu võetud näokupp. Näokupp on ideaalne neile, kellel on tekkinud mõningad kortsud, näonahk on pläss ja tuhm. Näokupp elavdab näo mikrovereinget ja samuti tõstab näolihaseid. Öeldakse, et see on kui kodune facelifting protseduur. Samuti puhastab kupp poore ja vähendab edukalt ka akne arme. Näokuppu tasuks kasutada paar-kolm korda nädalas ja soovitan üks mõnus protseduur teha ka enne tähtsat üritust või pidu – annab sellise erilise sära ja jume.

Silmakupp on nüüd meil pisut suurema diameetriga kui varem. Silmakupp aitab ka hõlpsasti vähendada tumedaid silmaaluseid ning silendada peeneid silma- ja huuleümbruse kortse, kuhu näokupuga nii lihtsalt ligi ei pääse ja õrna naha tõttu ei tohi ka silma all näokuppu kasutada.

Kuidas kupumassaaži kodus ise teha? 

Kodune kupumassaaž on imelihtne. Probleemne piirkond on vaja ära õlitada ja siis tuleb vaid vastavalt juhendile kuputama hakata. Näokupuga on kaasas samuti spetsiaalne skeem, mida järgides on lihtne seda kasutada. Näokupuga soovitame kuputada peale dušši, siis on poorid lahti aurutatud ning õli ja kupu koostoime mõjusam. Silmakupu vaakum on aga väiksem ja pole niivõrd intensiivne, seega sellega võiks kuputada kasvõi igapäev.

Kas tooksid ka välja parimad tulemused?

Kui keskmiselt vähendab kuputamine kuu ajaga reielt 2–4 cm ning kõhult 3-5 cm, siis parimad tulemused, mis on saavutatud kuu ajaga, on reielt 6 cm, kõhult 8 cm ning käsivarrelt 3 cm! Väga häid tulemusi on muidugi saadud ka venitus- ning aknearmide vähendamisel. Samuti saame pidevalt tagasisidet naistelt, et küll nad on kõik protseduurid varasemalt ära proovinud, kuid kupud on ainsad, mis on aidanud tselluliiti silmmärgatavalt vähendada või nad on sellest sootuks lahti saanud!

Sooduskoodiga: BUDUAAR kogu kaup kupud.ee-s kuni 20.02 -20%