ENNE JA PÄRAST FOTOD: Vaata, milline näeb Lauri Pedaja tütre tuba välja

ENNE JA PÄRAST FOTOD: Vaata, milline näeb Lauri Pedaja tütre tuba välja
kuvatõmmis

Lauri Pedaja näitas sotsiaalmeedias, milline nägi pisitütar Aria tuba välja enne ning millise iluravi on tuba tänaseks läbinud.

“Minuarust oleme seda tuba juba korralikult skalpelliga torkinud ja botoxit täis süstinud, sest see näeb üle 80-aastase toa kohta väga vinks-vonks värske ja kobe välja. Ja nagu ma mõni postitus tagasi rääkisin, on Aria toa täielikust komplektist vaid mõni sisustuselement puudu, seega võiks ju arvata, et järgmine etapp on seinamaalingu tegemine ja võime selle kosmeetilise ülesputituse lõppenuks pidada?

Haha, optimist, muidugi mitte. Alanud esimese toa remont tähendab seda, et nüüd tuleb kogu esimene korrus ülesse kolida ja Aria toast saab meie ajutine köök ja söögituba. Seega saab tema toa iluprotseduuride teine etapp toimuda alles paari kuu pärast. Ehk siis teisisõnu – antut tempot ja kodukootud kodu remondiga kaasnevaid üllatusi arvesse võttes võib ennustada, et Aria kolib enda tuppa kooliaja alguseks.

Aga ega me end sellest heidutada lase. Meie adapteerume igasuguse olukorraga ja hindame iga teist edasiminekut, mis meie kodus aset leiab.”

 

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by KODUKOOTUD KODU (@kodukootudkodu)

Sarnased artiklid