KILLUKE VAHEMERD sinu kodus- sisustustrend, mis muudab kodu hetkega stiilseks!

Buduaar

Ajal, mil resimine on keerulisem kui varem, võivad ettevõtlikumad meist tuua igatsetud vahemere vibe´i ka oma kodudesse!

Nagu moemaailmaski, teevad ka sisekujunduses 80ndad aastad comeback’i. Ilmselt mäletad veel sinagi oma vanavanemate suvekodus punutud korvtoole, mis olid valmistatud rotangist?
Täna on see nostalgiline trend jõudnud ringiga tagasi.

Mis on moes?

Sisustustrendid soosivad mugavust ja naturaalsust. Domineerivad heledad toonid ja looduslikud, näiliselt rasked materjalid- robustne puit, bambus, kivi, punutud mööbel ehk rotang, mahedad kohvitoonid ja otseloomulikult rohelised lopsakad taimed, mis kogu interjöörile kui täpi i- peale lisavad.

Boonusena soosib sisustustrend aia- ja terrassimööbli kasutamist ka siseruumides, muutes interjööri hoobilt kergeks ja välismaiseks.

Online mööblikaupluse moobel1.ee tootevalikust leiab kõnealuse trendiga sobivaid tooteid laias valikus. Olgu mainitud, et ka saate Naabrist parem finalistid sisustasid oma korterid maitseka moobel1.ee kaupluse valikust leitud toodetega.

Miks eelistada Moobel1.ee veebipoodi?

  • Suur kaubavalik
  • Tasuta tarne üle Eesti
  • 365 päeva raha tagasi garantii

Moes on puit, kombineerituna punutiste ehk rotangi ning samuti plastikuga. Ootamatu kooslus loob ruumis põnevaid lahendusi.

Vaata, kuidas oma kodule vaid paari uue mööblieseme näol, uus hingamine anda, allolevast galeriist: