ANNE SMITH: Hiline söömine, rasvapõletus ja kaalulangetuse väljakutsed

Saan igapäevaselt oma postkasti erinevaid küsimusi kaalulangetamise ja rasvapõletuse müütide teemal. Loomulikult ei saa väita, et on olemas üks ja ainus tõde, sest iga inimene on omamoodi ja eriline. Näiteks see dieet, mis endomorfist kehatüübiga Tiiule toimib ei pruugi ektomorfi kehaga Marile kaugeltki sobida aga lähtudes isiklikest kogemustest ja teaduslikest uuringutest saab mõned üldistavad müüdid ja kaheldava väärtusega müüginipid uude valgusesse paistma panna küll.

Tagasi artikli juurde

3 kommentaari

  • Kertu
  • Lunatic

    Lunatic

    Sa oled ikka väga tubli olnud võrreldes sellega, milline sa kunagi olid. Sa oled tõestanud, et miski pole võimatu oma kehaga ning saavutus on vaid tahtejõu ja tegude taga kinni ja mitte haiguste ega vabanduste taha peitumises. Mul on isiklikult sind isegi au olnud tunda ja mul on kohutavalt hea meel Sinu suure arengu ja muutuse puhul. Hoian koguaeg Sul silma peal. Sul on ikka super tee läbitud ja väga hea vorm juba praeguseks!

    Mind huvitaks tegelikult rohkem just see teema, millest paljud artiklid kunagi ei räägi või mulle jääb kuidagi kaugeks ja võõraks. Nimelt sooviks teada, kuidas planeerid oma aega toiduvalmistamisele? Oma kiires elus kuidagi ei kujutaks ette, et koguaeg kaalun toitu või arvutan kaloreid jne. On ehk viis , kuidas see tuua tavainimesele kiires elus veidi kättesaadavamaks või arusaadavamaks? Lisaks igasuguste erinevate toitude ostlemine. Kui ma näen menüüs näiteks välismaise nimetusega toitukomponente siis ma juba mõtlen, et neid otsida poest on ikka juba eluviis võtta see aeg.
    Aga tubli!

Lisa kommentaar

Palun järgige portaali kasutustingimusi. Sobimatud kommentaarid kustutatakse ning autoril keelatakse edasised kommentaarid!