HEIDI RUUL: täiskasvanud või lasteaed?

Mäletan hästi, kuidas ma kooli lõpus peaaegu silda viskasin ja seda sugugi mitte seetõttu, et antud etapp seljatatud sai, vaid hoopis sellepärast, et mul oli igasugustest lapsikutest juba nõks rohkem kui kõrini. Oleks ma siis vaid teadnud, et TÄISKASVANUD suudavad veel kordades lapsikumalt käituda ja seda suisa massiliselt ning ilma igasuguste süümepiinadeta, oleks ma hea meelega täiskasvanute hulka astumise asemel läinud tagasi lasteaeda, kus põhimõtteliselt eranditult kõik ütlevad sulle täpselt seda, mida nad parasjagu mõtlevad (peale rühmas vastutava kasvataja) ja keegi ei viitsi teiste inimeste elu rikkumise nimel kurja vaeva näha. 

Tagasi artikli juurde

15 kommentaari

  • fff
  • MerkaMersu555
  • twixxx
  • Kku.
  • okei

    okei

    Tead Heidi, algul ma arvasin, et see sinu promotud ringilitsamine ja meeste vahetamine on halb ja moraalitu. Aga nüüd pärast lolli Markko artiklit- kus ta kirjutas et mehed tõmbavad ringi- arvan et täiesti õigesti teed. Kui mees ei meeldi ja suhte punnitamisest pole kasu, miks mitte tõmmata ringi ja proovida parimaid partnerikandidaate. Ja kui suhe hakkab närtsima- tuleb end kõrvalt mõne teise mehega värskendada. Mehed hakaku sellega leppima, et naised passivad võõraid mehi tänaval, kannikaid ja biitsepseid. Naised on terve elu kannatanud, et mehed vahivad naisi, nüüd hakaku mehed kannatama.

Lisa kommentaar

Palun järgige portaali kasutustingimusi. Sobimatud kommentaarid kustutatakse ning autoril keelatakse edasised kommentaarid!