VILLU PARVET: Milleni viib nn ülebuustimine?

Täna räägin nähtusest, mida olen saanud uurida juba aastaid – kroonilisest ülebuustimisest. Kuigi eks tahame ju kõik näida pisut parematena kui tegelikult oleme (ehk nagu noored ütlevad, need kes ennast buustida oskavad jõuavadki elus kaugemale), on sellel ka äärmuslik vorm: ülebuust. Ja kuna ma juba tean, et mult seda küsitakse, siis vastan diplomaatiselt ette ära: “Jah, see võib, või võib mitte põhineda minu enda elul ja lähisuhtel patoloogilise ülebuustijaga”.

Tagasi artikli juurde

34 kommentaari

 • Clara
 • Seewaldi elanik

  Seewaldi elanik

  Tuletan meelde, et selle kirjutise autor, hüüdnimega "pätt", lasi sajad noored pered üle oma "ülebuustitud" kinnisvaraäriga!!
 • Muller

  Muller

  Seelik selga ja tutid pähe! Nii hale ei saa üks mees olla, sellst jama kirjutab. Tegelt võiks peegli anda ja siis näed,kes on buustija :D Endast räägitakse teadupärast vaikselt. Kes teisele nime annab,see ise seda kannab!.
 • OlgaS

  OlgaS

  minu arust täitsa hea artikkel! ja tõesti olen ise seda "ilusat naist" näinud ja seda, kuidas ta ennast buustib on vastik vaadata. kahju nii temast endast kui neist kes temaga kokku satuvad.
 • InUrDreams
 • pastaccas
 • Kull

  Kull

  ma kirjutan mehe seisukohast ka, et tõesti ei tea, kas ma oleksin kirjutanud ise nii, aga ma lugesin selle tulemusena kõik lood läbi. ja hoiatasin ühte inimest. Konkreetselt. Minu hinnang on lihtne: kulla kaevamine tuleb ringiga tagasi ja kullakaevajale jäävad vaid sõrmed.
 • to Valgustatu

  to Valgustatu

  vot just nii, mina longiksin sussi sahistades ära, sest alati, kui kedagi kritiseerid, siis see näitab eelkõige seda, mis inimene sa ise oled. Olen seda meest näinud spordiklubis ja spas iga naist sebimas, ega sellel naisel ka kerge pole olnud sellise mehe kõrval.
 • Riisikas

  Riisikas

  Ka nõus sellega! Tean seda olukorda. tean seda inimest. EI ole mingi uudis ja aimasin täpselt sama. Esinemise eest võiks prouale anda oskari, aga nagu öeldakse - suuga teeb suure linna, käega ei kärbesepesatki. Õpelik lugu ja täiesti nõus sinuga Valgustatu.
 • Valgustatu

  Valgustatu

  Olles ka ilumaailmas tegutsev, olin ma mingist hetkest alates 100% kindel, et kõige selle taga seisab just Villu. Sest kes on lugenud Villu varasemaid kirjutisi ja oskab loogiliselt mõelda, saab aru tema kirjastiilist ning loeb sellesama stiili välja ka mitmetest ilublogi postitustest.

  Ma ütlen selle kõige peale: lihtsalt uskumatu, tragikoomiline! Aga ma ei kahtle üheski sõnas selles jutus :)

  Ja neile, kes ütlevad, et Villu on nõme, et ta oma suhteasjad selliselt avalikkuse ette toob: mida teie teeksite kui keegi ongi teid lihtsalt tuimalt ära kasutanud? Kasutanud teie oskuseid, vaimseid ja materiaalseid ressursse? Longiksite sussi sahistades ära? Kahtlen selles.

Lisa kommentaar

Palun järgige portaali kasutustingimusi. Sobimatud kommentaarid kustutatakse ning autoril keelatakse edasised kommentaarid!