Gallup: kust internetis leiab hea mehe?

Kõik me veedame iga päev aega internetis ja enamusel meist on nii mõnigi konto sotsiaalvõrgustikes ja suhtlusportaalides. Sel nädalal soovib Buduaar teada, kus asuvad internetiavarustes need leheküljed, kus vaba naise jaoks kõige rohkem normaalseid mehi leidub ja on lootust endale kaaslane leida. Kuna sotsiaalvõrgustikke ja vallalistele mõeldud kohtinguportaale on väga palju, siis panime oma gallupis kirja vaid üldisemad vastusevariandid. Kui sul on oma lemmikportaal või tahad rääkida mõnusat lugu, kuidas internetist mehe leidsid, siis jaga seda teistega meie kommentaariumis.

Tagasi artikli juurde

50 kommentaari

 • sipsik18
 • Kriska
 • võib leida küll, lihtsalt peab olema kannatust, et terad sõkaldest eraldada! :) Ise küll oma meest internetist ei leidunud, kuid enne teda kohtusin paljude sümpaatsete meestega just interneti kaudu. :)
 • Mmjau

  Mmjau

  Kindlasti võib leida, peaasi, et nende meeleheitel tüüpide otsa ei satu.
 • Pink-Queen
 • * * *
 • vilkur

  vilkur

  Noh ise pole küll endale kunagi netist mingit suhet saanud, kuid keegi siin maninis, et foorumites käivad need ajud. Nii ta tõesti on. On ka minul üks vallaline hea sõber, kes üritab endale igapäev kedagi leida, kuid pole õnnestunud.Muidu sõpradega on jutukas, kuid kui tuleb kord naiste juurde siis ta vahest takerdub. Ta ei ole üldse mitte inetu mees. Lihtsalt natuke jäärapäine. Töötab Võrus Sõjardite koolis IT mehena. Ja on 25 aastane. Üsna pikk ja normaalne kutt. Tavaliselt on tema see, kes toob seltskonda uusi naisi juurde, kuid sõbrad on need VA. Tropid, kes kõik tüdrukud peenega endale võtavad. Nii et kui keegi soovib endale ühte toredat kaaslast Lõuna-Eestist. Kirjutage mulle:) ma annan tema FB-i kontakti:)...ps loodetavasti ta buduaari foorumis ei käi:D
 • PisiLissa

  PisiLissa

  Internetis ei kohtagi normaalsed mehi.
  Tavaliselt on nad vaid ühe asja peal väljas:D
 • Leidsin omale imelise kaaslase kogu eluks suhted24 portaali kaudu. Suhtlesime mitu nädalat, ja igal õhtu vahest isegi tunde, enne kui kokku saime. Pärast seda kohtumist on elul justkui teine hingamine, tunnen tõelist õnnetunnet ja sisemist rahu:)
  Oli selline periood, kus töö võttis enamuse ajast ja kui ka oligi vaba aega, siis oli vaja kodus tegutseda.
  Sõbranna leidis suhted24 kaudu äärmiselt toreda ja korraliku mehe, registreerusin siis minagi huvi pärast sinna kasutajaks. Varem pole kunagi suhtlusportaalides käinud kellegagi tutvumise eesmärgil ja tõtt-õelda pole ka usku olnud,et seal siis toredaid ja asjalikke inimesi leidub. Kuna teenus tõesti osaliselt tasuline, siis päris ahistajate vms otsa pole väga suur võimalus sattud, ent täielikult see välistatud pole. Endal peab ka natuke aru peas olema, et päris igaühega ei maksa kokku saama minna.
 • Liisu

Lisa kommentaar

Palun järgige portaali kasutustingimusi. Sobimatud kommentaarid kustutatakse ning autoril keelatakse edasised kommentaarid!