1 ASI, MIDA IGA NAINE vähemalt korra elus kogema peaks

1 kommentaar
1 ASI, MIDA IGA NAINE vähemalt korra elus kogema peaks

Teatud vanuseni teeme me elus asju, mis võivad pisut hullumeelsed ja kohati ehk isegi rumalad tunduda, ent ühest hetkest neid asju enam ei tehta, sest saabub niiöelda küpsusiga. Rutiin ja kohustused haaravad elu üle kontrolli ning jäävad vaid hullumeelsed mälestused, mida meenutada.

Teatud vanuseni teeme me elus asju, mis võivad pisut hullumeelsed ja kohati ehk isegi rumalad tunduda, ent ühest hetkest neid asju enam ei tehta, sest saabub nii-öelda küpsusiga. Rutiin ja kohustused haaravad elu üle kontrolli ning jäävad vaid hullumeelsed mälestused, mida meenutada.

On asju, mida iga naine vähemalt ühe korra elu jooksul kogema peaks, sest ühest küljest lisavad need elule vürsti ning teisalt võivad need muuta ka elu teekonda. Üheks selliseks asjaks on võhivõõra suudlemine!

Iga naise elus on ilmselt tulnud ette romantiline hetk mehega, keda ta tegelikult ei tea ega tunne, kuid vähesed on sel hetkel suudluse vastu võtnud. Tegelikult tasuks seda kindlasti teha, sest suudlemine vabastab kehas suurel hulgal õnnehormoone ning kunagi ei tea, kas sellest suudlusest võiks välja kasvada ka midagi enamat.

Allikas: sheknows