1 IIDNE AASTAVAHETUSE RITUAAL, mis toob sulle raha

1 IIDNE AASTAVAHETUSE RITUAAL, mis toob sulle raha

Raha ei pruugi küll õnnelikuks teha, ent siiski pole mitte kellegil selle vastu midagi, kui tal rohkem raha oleks, sest nii on lihtsalt mugavam ja muretum elada. Kui loteriiga õnn ei naerata ja palgatõusu oodata ei ole, siis miks mitte katsetada teisi mooduseid – kaotada pole ju midagi.

Raha ei pruugi küll õnnelikuks teha, ent siiski pole mitte kellelgi selle vastu midagi, kui tal rohkem raha oleks, sest nii on lihtsalt mugavam ja muretum elada. Kui loteriiga õnn ei naerata ja palgatõusu oodata ei ole, siis miks mitte katsetada teisi mooduseid – kaotada pole ju midagi.

Elu Šveitsis on võrreldes Eestiga tunduvalt parem, vähemalt tundub nii ja kes teab, ehk toimib ka šveitslaste iidne aastavahetuse rituaal just täpselt nii nagu loota võiks – toob raha majja.

Nimelt on neil üks põnev rituaal, mille järgi tegutsemine sümboliseerib uuel aastal tulevat rikkust ja midagi keerulist selles iseenesest ei olegi.

Rituaal näeb välja selline: viska 31. detsembri õhtul oma kodu põrandale pisut vahukoort või kohvikoort ja jäta see sinna maha kuni hommikuni. Mida kõrgem on koore rasvaprotsent, seda parem – see peaks väidetavalt ka rohkem rikkust tooma.

Kes ei proovi, see teada ei saa.

Allikas: 123newyear.com