1 NIPP, KUIDAS PRUSSAKATEST alatiseks lahti saada

1 NIPP, KUIDAS PRUSSAKATEST alatiseks lahti saada

Tüütud prussakad on kiusuks paljudele korterielanikele ja see probleem on kahjuks ka tänasel päeval aktuaalne, sest neist on tõepoolest meeletult raske vabaneda. Prussakas on võimeline kuu aega toiduta elama ning nad otsivad alati niiskeid paiku, kus pesitseda, nagu näiteks köögis ja vannitoas.

Tüütud prussakad on tüliks paljudele korterielanikele ja see probleem on kahjuks ka tänasel päeval aktuaalne, sest neist on tõepoolest meeletult raske vabaneda. Prussakas on võimeline kuu aega toiduta elama ning nad otsivad alati niiskeid paiku, kus pesitseda, nagu näiteks köögid ja vannitoad.

Isegi kui sinu kodu on laitmatult puhas ja toitu laual ei hoita, siis sellest ei piisa, sest kui sinu naabril on koristamata kodu, võivad prussakad sinna elama minna ja edasi ka sinu juurde jõuda. 

Õnneks on olemas üks väga tõhus nipp, mis aitab neist vabaneda ja selleks ei ole vaja midagi muud kui mõned loorberilehed! Nimelt ei talu prussakad selle lehe lõhna ning lahkuvad alalt, kus nad seda tunnevad. Aseta igasse korterinurka üks loorberileht ja vabaned soovimatutest elanikest oma kodus.

Tavapäraselt kasutatakse loorberilehti hoopis kulinaarias ning need sobivad väga hästi erinevate suppide ja marinaadide maitsestamiseks. Seega on tegu mitmekülgse taimega, mis võib päästa ka kodu ebameeldivatest putukatest.

Antud nipp sobib väga hästi ka peredele, kus on väikesed lapsed ning spetsiaalse prussakamürgi kasutamine võib halvasti lõppeda. Loorberileht lapse tervisele kahjulikku mõju ei avalda.

Allikas: healthyfoodhouse.com