1 tähtis asi, mida iga naine enne suve lõppu teha võiks

1 tähtis asi, mida iga naine enne suve lõppu teha võiks

Suvi saab peagi läbi ja selleks, et sügisele rõõmsalt ja väljapuhanult vastu minna, tuleb suvest võtta viimast! Siin on üks lihtne ja igati mõistlik soovitus, mida me kõik enne suve lõppu tegema peaksime! Mis see on – veeta vähemalt 48 tundi ilma teleka ja võimalusel ka internetita!

Suvi saab peagi läbi ja selleks, et sügisele rõõmsalt ja väljapuhanult vastu minna, tuleb suvest võtta viimast! Siin on üks lihtne ja igati mõistlik soovitus, mida me kõik enne suve lõppu tegema peaksime!

Mis see on – veeta vähemalt 48 tundi ilma teleka ja võimalusel ka internetita!

Kui palju kulutad sa iga päev aega teleka ees istudes, internetis surfates, nutitelefoni näppides? Loe need tunnid kokku – täpselt kaks korda niipalju on sul rohkem vaba aega, kui veedad 48 tundi tehnikavabalt! Kindlasti tasub seda proovida nädalavahetusel!

Mida selle vaba ajaga peale hakata?

1. Maga hästi kaua! Maga ennast korralikult välja, ikka nii pikalt, et kui sa lõpuks ärkad, siis löövad silmad plaksti lahti ja igasugune tahtmine magada on kadunud. Naudi pikka ja rahulikku hommikusööki – või siis lõunasööki, oleneb, kui kaua sa magasid. Kui sul on lapsed, siis palu mehel või mõnel sugulasel nende aega sisustada! 

2. Mine loodusesse! Veeda kasvõi paar tundi metsas, käi seenel, mustikal. Hinga sisse värsket õhku, puhka ja keskendu hetkele. Tuleta endale meelde, et elu tuleb nautida! Ära mõtle tööasjadele ega muudele kohustustele – need ei kao kusagile. Leia aega iseenda jaoks, et sügiseks energiat koguda. 

3. Tee oma kodus üks tõsine puhastus! Sorteeri läbi kõik ehtekarbid, sahtlid, garderoob – pane kõrvale kõik riided, mida sa ei kanna, viska ära need riided, mis enam kandmist ei kannata. Vaata üle oma kingad – mõned neist vajavad ilmselt kontsaplekivahetust, mõned tuleks hoopis ära visata ja need, mida sa lihtsalt ei kanna tasub Buduaari turule* müüki tuua! Täpselt sama võiks teha ka riiete ja aksessuaaridega, mida sa ise ei kanna!

*Juba 19.-20. septembril toimub Tallinnas, Saku Suurhallis Buduaari turg! Vaata lähemalt siit

Pese kõik põrandad, võta tolm, viska ära kõik ebavajalik – mida rohkem vaba ruumi sul kodus on, seda paremini end tunned. 

 

Kõik need tegevused on võimalik ühe nädalavahetuse ehk 48 tunni jooksul ära teha! Selleks tuleb telekas reede õhtul kinni panna ja enne esmaspäeva hommikut seda uuesti käima panna pole vaja! 

Karin Karu