12 SODIAAGIMÄRKI ja nende tugevaimad omadused

11 kommentaari
12 SODIAAGIMÄRKI ja nende tugevaimad omadused

Meil kõigil on oma tugevused ja nõrkused ning ka sodiaagimärkidele on omistatud teatud kindlad iseloomujooned. Kuid millised on erinevate tähemärkide kõige tugevamad küljed, sellest loe lähemalt allpool!

Meil kõigil on oma tugevused ja nõrkused ning ka sodiaagimärkidele on omistatud teatud kindlad iseloomujooned. Kuid millised on erinevate tähemärkide kõige tugevamad küljed, sellest loe lähemalt allpool!

Jäär

Jäära tugevaimaks küljeks on sõnaosavus – sa oskad paari lausega kõik inimesed ennast kuulama panna. Paraku on see vahel ka sinu negatiivseimaks omaduseks – nimelt kipud sa vihahoos inimestele halvasti ütlema ja neile haiget tegema. Sa oskad öelda asju, mis inimestele elu lõpuni meelde jäävad – kasuta seda oskust heatahtlikult. 

Sõnn

Sõnn on võitmatu väitleja. Sa suudad musta valgeks rääkida ja valge mustaks ning sinu teiseks plussiks on järjepidevus. Sinuga vaielda ei tasu ja need, kes sind tunnevad, ei vaevugi seda tegema. Sinust võiks saada hea advokaat.

Kaksikud

Sul on imetabane jäljendamisoskus, mis tähendab, et sulle sobiks ideaalselt näitlejaamet. Sa suudad väga osavalt ükspuha millisesse rolli sisse elada ja sa mõjud väga usutavalt.

Vähk

Vähi suurimaks andeks on kirjutamine ja enda väljavabandamine. Sa oled väga loominguline ja võiksid kindlasti ajakirjaniku- või kirjanikuametit proovida. Ka vabandamine kuulub sinu oskuste hulka ja seda sa teed ka siis, kui selleks põhjust pole. Sa võiksid vähem vabandada.

Lõvi

Lõvi tähtkuju on edev ja armastab tähelepanu. Sinust saaks väga hea karaokelaulja, saatejuht, koomik või näitleja. Sa oskad väga hästi nalju rääkida ja hääli imiteerida. Koomiku- või saatejuhiametit tasuks selle tähtkuju esindajal kindlasti proovida. Miks mitte ka raadiotöö!

Neitsi

Sul on väga hea pea ja vajadusel oled sa võimeline isegi pool raamatut ühe päevaga pähe õppima. Lisaks oled sa väga hea organiseerija ja suudad oma koristamisvõimetega kõigile silmad ette teha. Kui on vaja tähtsat infot meelde jätta või suures segaduses süsteem tekitada, tasub kindlasti sinu poole pöörduda.

Kaalud

Sul on loomadega eriline side ja seetõttu võiks sinust hea loomaarst saada. Sa suudad maha rahustada ka kõige närvilisema loomakese. Sinu teiseks tugevaks küljeks on aga laitmatu stiilitunnetus! Sa oskad väga põnevaid komplekte kokku panna ja sul on hea silm – stilistiamet sobiks sulle samuti väga hästi! Kaltsukates ja vintage-poodides suudad sa alati kõige vingemad esemed üles leida.

Skorpion

Sul on väga hea nägude mälu ning suure tõenäosusega tunned sa oma teise klassi õpetaja ka vanaduspõlves ära. Sinu teine oskus võib tunduda ebausutav, kuid nii see on – Skorpionil on väga tugev empaatiavõime ja hea süda. Kuigi sa võid olla teravmeelne ja sarkastiline, ei jäta sa hädas sõpra üksi ja kaitsed endast nõrgemaid alati ning see teeb sinust erakordselt hindamatu kaaslase. 

Ambur

Sul on väga hea huumorisoon ja sinuga ei hakka kunagi igav. Sa võtad elu lihtsalt ja see ongi sinu tugevaim külg! Sa suudad tänu oma ellusuhtumisele igast olukorrast välja vingerdada. Sa oled hakkamasaaja ja lootusetu unistaja.

Kaljukits

Sul on väga hea veenmisoskus ja kooli ajal olid sa ilmselt paljude õpetajate lemmik. Sa oled võimeline mitme kohustusega üheaegselt tegelema ja kõigega ideaalselt hakkama saama, ent vahel võtad sa ette liiga palju. Sinu tugevaimaks küljeks on vastupidavus ja suutlikkus tulla toime olukordades, mil enamus annaksid kohe alla. Ka auto parkimisel oled sa suure tõenäosusega professionaal. 

Veevalaja

Sa oled väga hea kohanemisvõimega ning sinu suurimaks kireks on ilmselt reisimine ja uute inimestega tutvumine. Sinu tugevaimaks küljeks on oskus võõras keskkonnas kiirelt adapteeruda ja sisse elada. Märkimist väärib kindlasti ka sinu analüüsivõime ja pingetaluvus – sa suudad keerulistes situatsioonides kaine pea säilitada ja lahendusele mõelda. 

Kalad

Kalade tähtkujus sündinud inimesed on väga head kokad! Isegi kui sa köögis suur askeldaja ei ole, suudad sa vajadusel imemaitsvaid roogasid kokku segada ja ideed tulevad sul eikusagilt ehk siis sa ei aja näpuga retsepti taga, vaid kasutad oma fantaasiat. Sinu fantaasia ja loomingulisus on sinu teiseks tugevuseks – kui kellelegi on vaja kingitust teha, siis just sina oled see, kelle poole pöörduda tasuks. Sa oskad välja mõelda väga lahedaid üllatusi ja kingitusi.

Allikas: Yourtango.com