15 ASJA, MIDA NAISED TEEVAD, aga iial ei tunnista

Siin on mõningad väikesed saladused, mida me arvame, et keegi ei tea, kuid kuna need saladused on meil kõigil, siis pole vast ka mõtet neid enam salajas hoida...

Siin on mõningad väikesed saladused, mida me arvame, et keegi ei tea, kuid kuna need saladused on meil kõigil, siis pole vast ka mõtet neid enam salajas hoida…

1. Me kanname kolm päeva järjest samu teksapükse. Kaks päeva on okei, keegi ei pane niikuinii tähele. Aga kolmandal päeval lähme juba riski peale välja ja püüame oma mustad teksad saabaste ja pikkade kampsunitega ära peita.

2. Me sätime oma tisse tihemini kui mehed oma mune. Me heidame meestele ette nende pidevat vajadust end “kohendada”, kuid salaja sätime oma rindu iga kord, kui oleme veendunud, et keegi ei vaata.

3. Me sätime end hommikul, et tagasi voodisse minna. Eriti siis, kui oleme mehega alles tutvunud. Hiilime vaikselt vannituppa, värskendame hingeõhku, peseme kõik vajaliku puhtaks, piserdame veidi parfüümi ja peidame ära öösel välja ilmunud vistrikud.

4. Me haigutame, et oma kaenlaaluseid nuusutada. Sirutame käed kõrgele pea kohale, haigutame ja nuusutame märkamatult oma kaenlaalused üle.

5. Me analüüsime iga tekstisõnumit. Kuum kutt kutsub meid välja ja me peame sõnumiga vastama. Kirjutame selle korduvalt ümber, valime veerand tundi, kas panna lõppu naeratav või silma pilgutav nägu ja laseme lõpuks sõbrannal ka enne sõnumi üle lugeda. Täpselt sama kehtib nende sõnumite kohta, mis meile on saadetud — iga silp vajab analüüsimist!

6. Me sööme suure pakitäie kartulikrõpse üksinda ära. Me ei tunnista seda, sest see ei kõla just kõige paremini. Pole probleemi see üksi nahka pista! Aga me ei tunnista seda! Ja meil pole isegi kahju!

7. Me pissime duši all. See säästab aega.

8. Me nokime nina. Me teeme seda tihti!

9. Kui me lähme tualetti “number kahte” tegema, siis püüame me salaja ajakirja või telefoni kaasa võtta, sest ajalehega tualetti jalutavad mehed ei tohi ometi teada, et ka meile poti peal lugeda meeldib!

10. Me arvame iga kuu vähemalt korra, et me oleme rasedad. Me lihtsalt ei ütle seda iga kord oma meestele.

11. Me pildistame ennast pidevalt. Meie telefonid, kaamerad ja arvutid on täis pilte, mida oleme iseendast üksi kodus olles klõpsinud. 

12. Kui me just ei pea jalgu raseerima, siis me ka ei tee seda. Kui me pole ammu kohtingul või rannas käinud, peidab pikkade pükste all end tõeline karvakasukas.

13. Meile meeldib tualetis aega veeta. Lööme end üles isegi siis, kui meil pole plaanis välja minna. Mõnikord istume kaks tundi vannis. Magamistoas on mõnus küll, aga vannituba on meie lemmik!

14. Me pigistame vistrikke. Avalikult kirume kõiki, et nii ei tohi, aga niipea, kui oma punnidega omaette jääme, näitame neile koha kätte.

15. Mehega tekib peretüli, kui avastame, et ta salvrätikuid ja vatitikke tualettpotti viskab. Ise teeme täpselt sama, kui prügikastikaane avamiseks liiga väsinud oleme. 

collegecandy.com